arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۷۵۱۴۴
تاریخ انتشار: ۱۹ : ۰۹ - ۲۴ خرداد ۱۳۹۵

آزادی عضو دستگیر شده شورای شهر تبریز

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :  نائب رئیس شورای شهر تبریز گفت: یکی از اعضای دستگیر شده شورای شهر تبریز آزاد شده و روز گذشته در جلسه علنی شورا حضور یافت.

به گزارش میزان، محمد حسین جعفری گفت: جلسات شورای شهر تبریز به صورت مرتب در روزهای یکشنبه برگزار شده و اکنون به دلیل عقب بودن از برخی مصوبات، جلساتی را نیز در روزهای سه شنبه برگزار می کنیم.

وی افزود: دلیل اصلی عقب بودن از برنامه ها، دستگیری اعضای شورای شهر تبریز نیست و تلاش کرده ایم به این خاطر جلسات شورا به حاشیه نرود.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به آزاد شدن یکی از اعضای شورای شهر تبریز اظهارکرد: عضو بانوی شورای شهر تبریز که در پرونده تبانی و اخذ رشوه دستگیر و برای او قرار بازداشت موقت صادر شده بود، رفع اتهام شده و روز گذشته در جلسه شورا حضور یافت.

جعفری از اضافه شدن اعضای علی البدل به پارلمان شهر تبریز خبر داد و خاطرنشان کرد: مقدمات اضافه شدن اعضای علی البدل به شورای شهر تبریز فراهم شده و اضافه شدن این اعضا به شورا نهایی شده است.

وی در خصوص زمان حضور اعضای علی البدل در شورای شهر تبریز تصریح کرد: قرار شده 2 عضو علی البدل، از جلسه 3 خرداد به سایر اعضای شورا اضافه شده و در تصمیم گیری ها برای شهر تبریز دخیل شوند.
نظرات بینندگان