arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۷۵۱۶۴
تاریخ انتشار: ۱۴ : ۱۱ - ۲۴ خرداد ۱۳۹۵

تغییر ساختاری در وزارت نفت

صبح امروز وزارت نفت از دستور جدید زنگنه خبر داده است. این دستور جدید وزیر نفت برای ایجاد تغییر ساختاری در وزارت نفت و تشکیل یک معاونت جدید بود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

صبح امروز وزارت نفت از دستور جدید زنگنه خبر داده است. این دستور جدید وزیر نفت برای ایجاد تغییر ساختاری در وزارت نفت و تشکیل یک معاونت جدید بود.

به گزارش تسنیم، روز گذشته پس از قبول استعفای «رکن الدین جوادی» از مدیرعاملی شرکت ملی نفت ایران و جایگزینی وی با «علی کاردر» از سوی زنگنه، وزیر نفت حکم جدیدی به «رکن الدین جوادی» داد و وی را به عنوان «معاون وزیر در نظارت بر منابع هیدروکربوری» منصوب کرد.

پیش از این «محمد مهدی رحمتی» معاون وزیر نفت در امور برنامه ریزی و نظارت بر منابع هیدروکربوری بود. ابتدا خبرهای شنیده شده از وزارت نفت حاکی از برکناری رحمتی و جایگزینی وی با جوادی بود و پیگیری های روز گذشته خبرنگار تسنیم حاکی از این بود که رحمتی به شرکت بهینه سازی مصرف سوخت باز می گردد اما صبح امروز وزارت نفت از دستور جدید زنگنه خبر داده است. این دستور جدید وزیر نفت برای ایجاد تغییر ساختاری در وزارت نفت و تشکیل یک معاونت جدید بود.

از اینرو، معاونت برنامه ریزی و نظارت بر منابع هیدروکربوری وزارت نفت به دو معاونت مجزای "برنامه ریزی" و "نظارت بر منابع هیدروکربوری" تبدیل شده است تا «محمدمهدی رحمتی» به عنوان معاون وزیر نفت در امور برنامه ریزی و «رکن الدین جوادی» به عنوان معاون وزیر نفت در نظارت بر منابع هیدروکربوری منصوب شوند.

نظرات بینندگان