arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۷۵۲۸۲
تاریخ انتشار: ۰۶ : ۱۷ - ۲۴ خرداد ۱۳۹۵
پاسخ نوروز زاده به درج خبری در سایت خبری رجا نیوز

پاسخ نماینده سابق مجلس به سایت رجا نیوز

پیرو درج خبری از نماینده ی سابق اسفراین در سایت خبری، تحلیلی رجا نیوز،نوروز زاده در پاسخ به ادعای این سایت، جوابیه ای تنظیم نموده که در ذیل نظر خوانندگان سایت را به آن جلب میکنیم
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : پیرو درج خبری از نماینده ی سابق اسفراین در سایت خبری، تحلیلی رجا نیوز،نوروز زاده در پاسخ به ادعای این سایت، جوابیه ای تنظیم نموده که در ذیل نظر خوانندگان سایت را به آن جلب میکنیم

 برای روشن شدن میزان ادعا و اعتبار آن سایت در جهت تنویر افکار عمومی توجه شما و خوانندگانتان را به نکات ذیل جلب می کنم :

 1ـ حتماً شما و خوانندگانتان می دانید که اینجانب شرف و افتخار 5 دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه اسفراین را در کارنامه خویش دارم. و تنها زمانی این رسالت خطیر از دوش من برداشته شده که موجبات تداوم این خدمت از من ستانده شده و گرنه بعید است از میزان لطف و مرحمت مردم آن سامان به این کمترین بی اطلاع باشید ! . در این مدت خدمتگزاری به مردم آن سامان و خراسان بزرگ اقدامات عمرانی و توسعه ای فراوانی در سالهای برشمرده شده صورت گرفته است که در میان خیل عظیم آنها که با همت و حمایت مدیران نظام جمهوری اسلامی به منصه ظهور رسیده  میتوان به طرحهای فولاد اسفراین و ایران خودرو در خراسان بسنده نمود. من خادمی مردم خراسان را کرده ام اما عمله و نوکری کسی را نکرده ام. از خاندانی برآمده ام که با تاریخ خراسان عجین شده است . در آن فرهنگ و تربیت پرنیانی سفره گستری آموخته ام و به خدمت خلایق برخاستن. در مرام من و خانواده ام دله دزدی و انحراف مالی جایی نداشته است. هر بی مهری که در حق ما روا شده به قامت بلندمان مربوط است. مرحوم پدر به من آموخت در موقع مرگ هم ایستاده بمیر. اگر من ذره ای انحراف و آلودگی مالی داشتم ، خرد خراسانیان و روان اسفراینیان مهر خود را نثار ما نمی کردند و 5 بار مرا به خادمی بر نمی گزیدند. امروز نیز مفتخرم که به دست مردم رد صلاحیت نگشته ام.

 2ـ سیره و سنت زندگی من از جوانی که با مبارزات انقلابی گره خورد و اوج آن به داستان های مختلف مبارزاتی چون انقلاب دوم باز میگردد دفاع از حقوق شهروندی و کرامت انسانی و شفافیت در عرصه مناسبات سیاسی و اجتماعی بوده است. کافی است نگاهی به نطق های من در مجلس شورای اسلامی بیاندازید. من سیاسی بوده ام و هستم. اما سیاسی کار و بندباز و بخیه زن نبوده ام. همه ابعاد زندگی من شفاف بوده است. چه بسا در برهه هایی مورد بی مهری گروههای سیاسی و حزبی هم قرار گرفته باشم اما استوار بر اندیشه هایم مانده ام. من تنها و تنها به مردم خاصه مردم شریف اسفراین بدهکار هستم.

 3ـ در دوران مسؤلیتم در سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ، به گواه متخصصان و کارمندان و همکاران شریفم ، همه همت و تلاش خود را برای احیا سازمان و بازگشت آن شکوه و پرستیژ سازمانی به کار گرفته ام. در این رابطه و در راستای اصلاح ساختارها در شرکتهای بزرگ خودروسازی ایران خودرو و سایپا و شرکتهای بزرگ دیگر وابسته به سازمان ، نقش بنیادین در اجرا و تحقق پروژه های بزرگ نفتی را عهده دار بوده ام.

 4ـ نکاتی که درباره شرکت خودروسازی سایپا در آن گزارش مسموم آمده یا ناشی از بی خبری و یا غرض ورزی آشکار است. حقوق دانان و مطلعین بازار سرمایه و سهام میدانند که مدیرعامل سازمان گسترش و اعضای هیأت مدیره سایپا قانوناً حق واگذاری سهام مدیریتی را ندارند. از سویی به طور خاص در ارتباط با سازمان گسترش بر اساس اصل 44 قانون اساسی و نحوه اجرای آن حوزه فروش در سازمان گسترش زیر نظر سازمان خصوصی سازی است. لذا ایراد اتهام تبانی به تیمی از دولت تدبیر و امید و اعضاء شریف دولت به عاملیت اینجانب کذب محض و گناهی نابخشودنی است. بدیهی است که حق قانونی اینجانب برای پیگیری قضایی این مدعا برجای خود باقی است.

5ـ در این برهه از زمان با سری برافراشته به همکاری با دولت تدبیر و امید افتخار می کنم. لذا درباره حق خود و اینکه چرا برکنار شده ام ، از من سخن و لابه ای نخواهید شنید. اما اگر به دنبال حقیقت هستید از آن سایت انتظار دارم تا برای پرهیز از خدشه دار کردن چهره یکی از خادمان این ملت ، از وزیر محترم صنعت ، معدن و تجارت در این باره پرسش نموده و نظر ایشان را انتشار دهید. آنچه که درباره من نوشته اید کذب محض و از مصادیق نشر اکاذیب است.

 و السلام من التبع الهدی

 سید رضــا نــوروززاده

 

 

برچسب ها: نوروز زاده ، رجا نیوز
نظرات بینندگان