arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۷۵۳۶۳
تاریخ انتشار: ۵۱ : ۰۹ - ۲۵ خرداد ۱۳۹۵

5 کشته در تصادف جاده چرمشهر ورامین

تصادف مرگبار بامداد سه شنبه در جاده چرمشهر ورامین ، پنج تن را به کام مرگ فرستاد .
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
تصادف مرگبار بامداد سه شنبه در جاده چرمشهر ورامین ، پنج تن را به کام مرگ فرستاد .

به گزارش انتخاب ، در این تصادف که در ساعات اولیه بامداد سه شنبه رخ داد، یک دستگاه کامیون با یک دستگاه پراید در جاده ورامین – چرمشهر ، حوالی روستای کویر آباد برخورد کرد که بر اثر این حادثه سرنشینان خودروی پراید جان خود را از دست دادند.

نیروهای امدادی ، آتش نشانی و هلال احمر با اطلاع از وقوع این حادثه در محل مستقر شده و ضمن ایمن سازی منطقه ، نسبت به رها سازی اجساد داخل خودرو پراید اقدام کردند.

علت بروز این حادثه از سوی پلیس راهور در دست بررسی است.

تعریض جاده ورامین – چرمشهر یکی از مهمترین پروژه های در دست اقدام شهرستان ورامین می باشد که به دلیل کمبود اعتبارات مورد نیاز ، بیش از چهار سال است که نا تمام مانده است.

اجرای طرح تعریض این محور به طول 21 کیلومتر و در دو فاز ورامین تا آب باریک به طول شش کیلومتر و فاز دوم آب باریک تا چرمشهر به طول 15 کیلومتر پیش بینی شده است.

این محور ضمن آنکه مسیر دسترسی ساکنین روستاهای آب باریک ، دمزآباد و کویرآباد است، جاده اصلی شهرک صنعتی چرمشهر و مزارع جنوب دشت ورامین نیزمحسوب می شود و در طول شبانه روز خودروهای عبوری بسیاری از آن تردد می کنند که با نیمه تمام ماندن تعریض جاده و نداشتن شانه خاکی، نبود علائم هشدار دهنده و بالا بودن تفاوت سطح جاده با حاشیه راه در طول مسیر حوادث متعددی را برای خودرو های عبوری به همراه دارد.

یکی از مهمترین علل کند بودن پروژه تعریض این جاده وجود معارضین متعدد که بیشتر آنان مالکان زمین های زراعی اطراف جاده ، مشخص نبودن پیمانکار و نبود عزم جدی در میان مسئولین ازعوامل عدم تکمیل شدن این پروژه است.

ساکنین روستاها در این مسیر بارها اعتراض خود را به گوش دست اندر کاران رسانده اند تا شاید مسئولین با جدیت بیشتری نسبت به تکمیل این پروژه اقدام کنند.

جاده ورامین - چرمشهر در این منطقه به جاده مرگ شهرت یافته است.
منبع: ایرنا
نظرات بینندگان