arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۷۵۴۹۵
تاریخ انتشار: ۵۰ : ۱۸ - ۲۵ خرداد ۱۳۹۵

جزئیات "ترور بیولوژیکی" نادر طالب‌زاده

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 
رئیس پژوهشکده مجازی بیوتکنولوژی بسیج جامعه پزشکی با تشریح ترورهای جدید صهیونیست‌ها با ویروس‌؛ جزئیات بیشتری از ترور بیولوژیکی نادر طالب‌زاده را عنوان کرد.
 
به گزارش انتخاب،  پس از اینکه نادر طالب‌زاده تهیه‌کننده، مجری برنامه‌های تلویزیونی، مستند ساز و روزنامه‌نگار در مصاحبه با رسانه‌ها از ترور بیولوژیکی خود پرده برداشت، مصمم شدیم که به این موضوع بپردازیم؛ بر همین اساس با پروفسور علی کرمی، عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات بیولوژی مولکولی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج) که ترور بیولوژیکی طالب‌زاده را تشخیص داده است، گفت‌وگو کردیم.
 
کرمی اظهار داشت: در دیدارهایی که بنده با آقای نادر طالب‌زاده داشتم در حالی که ایشان به شدت کسالت داشت و من نگران وضعیت جسمانی وی بودم، به طور اتفاقی صحبت‌هایی از ترور بیولوژیک به میان آمد؛ سپس آقای طالب‌زاده، درباره اتفاق‌هایی که یک سال و نیم پیش برای او در کشور عراق افتاده بود، صحبت کرد و حرف‌های عجیبی زد مبنی براینکه وی در هتلی در شهر نجف اقامت داشت، چمدان وی از میان صد‌ها چمدان برداشته و 5 الی 6 روز بعد در کربلا در نیمه شب به وی تحویل داده شد؛ لب تاپ او را خالی و بررسی‌های‌ کامل را انجام داده بودند؛ آقای طالب‌زاده از همان روز که چمدان‌ را تحویل گرفت دچار بدحالی شد به طوریکه به سختی راه می‌رفت و سرفه‌های خونی شدید داشت؛ اگر ایشان آگاهتر بود، لباس‌های داخل چمدان را نمی‌پوشید و یا از چمدان استفاده نمی‌کرد.
 
وی در ادامه گفت: این اتفاق به نظرم بسیار عجیب ‌رسید؛ ترور بیولوژیک بسیار گسترده شده است درحالیکه بسیاری از ترورها بیولوژیک نیستند، بلکه با مواد شیمیایی و سمی انجام می‌شوند و درون مواد به کار رفته، بحث‌هایی وجود دارد، اما بر اساس عادت به همه انواع ترورها واژه بیولوژیک اطلاق می‌شود و در مورد آقای طالب‌زاده، نیز همین عنوان مطرح شده است.
 
رئیس پژوهشکده مجازی بیوتکنولوژی بسیج جامعه پزشکی ادامه داد: من عامل ترور وی را تشخیص ندادم زیرا چیزی را مشاهده نکردم اما پس از شنیدن حرف‌های آقای طالب‌زاده، حدس زدم که قطعا آسیب جدی عمدی به وی رسیده است؛ وی می‌گوید پس از بازگشتش به کشور، دچار سرفه‌های شدید شده و لخته‌های خون از ریه وی بیرون می‌آید.
 
کرمی تصریح کرد: به هرحال، من به آقای طالب‌زاده گفتم که این حادثه کاملا مشکوک است و از آنجایی‌ که وی یکی از افرادی است که ماموریت‌های خارج از کشور زیادی داشته و مواضع ایشان صریح و ضد صهیونیستی بوده، به طور قطع تحت نظر دشمن قرار داشته و احتمالا دچارسوء قصد شده است.
 
وی افزود: در واقع باید گفت دشمن شروع به چرخه جدیدی از روش‌های حذف کرده است؛ صهیونیست‌ها جمله‌ای دارند که اسناد آن نیز موجود است مبنی بر اینکه هر که بخواهد با ما (صهیونیست‌ها) مقابله کند، با انواع ویروس‌ها و روش‌های بیولوژیک حذف خواهد شد.
 
سستی مسئولین و جدی نگرفتن تهدیدات، سینه‌ام را می‌فشرد
عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات بیولوژی مولکولی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج) در ادامه با بیان اینکه ده‌ها سال است که بنده این حرف‌ها را گفته و بارها برای مسئولان تکرار کردم، به بسیج پزشکی گفت: اما متاسفانه دوستان ما موضوع را جدی نمی‌گیرند؛ آنچه من را در این کشور متاسف می‌کند و درد سینه‌ام را می‌فشرد، سستی مسئولین و جدی نگرفتن تهدیدات است.
 
وی ادامه داد: بنده در جلسات مهم و استراتژیک کشور بارها این نوع تهدیدات را به مسئولان گوشزد کردم اما اصلا هشدارها جدی گرفته نمی‌شود و بلکه گاهی اوقات مورد تمسخر واقع شده‌ام، درصورتیکه اگر این حرف‌ها در کشورهای دیگر زده شود، اسناد آن مورد بازخواست مسؤلان قرار می‌گیرد و پیگیری می‌شود.
 
کرمی گفت: دوستان ما را متهم به توهم توطئه می‌کنند درصورتی که اینطور نیست، ممکن است روزی از خواب بیدار شویم که ده‌ها نفر از افراد مهم و شاخص کشورمان از دست رفته‌اند؛ رهبر معظم انقلاب، نیز بارها تاکید کرده است که "دشمنی دشمن، سرسوزنی عوض نشده بلکه ابزارهایشان تغییر کرده است؛ در گذشته با اسلحه و امروز با ابزارهای دیگر دشمنی می‌کنند؛ آنها در پشت سنگر نشسته و افراد بزرگ ما را نشانه می‌گیرند."
 
عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات بیولوژی مولکولی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج)، افزود: دشمن می‌داند که اگر بخواهد به روش حذف با اسلحه اقدام کند همانند آنچه برای دانشمندان هسته‌ای کشورمان پیش آورد، بسیار کار پُرسروصدایی خواهد بود، بنابراین اکنون به صورت آرام و بدون اینکه کسی متوجه شود اقدام به حذف می‌کند به طوریکه ما هنوز نمی‌دانیم آنها از چه موادی استفاده می‌کنند.
 
کرمی تاکید کرد: تهدیدات امروز دیگر توپ و تفنگ و تانک نیست بلکه تهدیدات امروز تراریخته، ورود سموم شیمیایی به غذاها، ورود ژلاتین خوکی به کشور و بهم خوردن حلال و حرام، آلودگی برنج، مواد آرایشی سمی، مواد غذایی تقلبی که در بازار بیداد می‌کند و غیره است.
 
وی با بیان این مطلب که دشمن به انجام روش‌های بیولوژیک در گذشته سابقه دارد، افزود: حتی گفته شده که یاسرعرفات را با پلونیوم 210 ترور بیولوژیکی کردند، اکثر روسای جمهور کشورهای آمریکای لاتین مانند هوگو چاوز دچار سرطان شده‌اند؛ به طورکلی، صهیونیست وارد زندگی مردم شده است.
 
رئیس پژوهشکده مجازی بیوتکنولوژی بسیج جامعه پزشکی با بیان اینکه دشمن نفت و غذا را مورد هدف قرار داده است، ادامه داد: نفت در مرحله فاجعه به سر می‌برد و کشورهای نفت خیز به اشغال دشمن درآمده و عربستان نوکری آنها را می‌کند و در مورد غذا نیز دشمن بارها اعلام کرده که از "طریق غذا جمعیت جهان را کنترل خواهد کرد"؛ این جمله معروف دکترین آمریکایی است.
 
پروفسور کرمی با بیان این مطالب و گوشزد کردن تهدیدات نوین دشمن، خاطرنشان کرد: آقای طالب‌زاده شخصیت بزرگی برای کشور است و باید از ایشان حفاظت شود و افراد بزرگ اینچنینی که به کشورهای خارجی سفر می‌کنند باید به شدت مراقب خود باشند؛ امیدوارم به واسطه این مصاحبه کمی مسئولین و مدیران این بحث را جدی بگیرند و آغازی برای جدی گرفتن مسائلی از این دست توسط مسئولین مربوطه باشد و موجبات تمسخر برخی را فراهم نکند، ترور بیولوژیک در این عرصه توسط قدرتهای بزرگ اقدامی دور از ذهن نیست.
منبع: تسنیم
نظرات بینندگان