arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۷۵۵۶۲
تاریخ انتشار: ۰۲ : ۰۹ - ۲۶ خرداد ۱۳۹۵

زن مهریه اش را به اجرا گذاشت، شوهرش عکسهای او را در شبکه های مجازی منتشر کرد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : مرد کینه‌جو که به خاطر نپرداختن مهریه همسرش زندانی شده بود در اقدامی انتقام جویانه عکس‌های همسرش را در فضای مجازی منتشر کرد.

به گزارش ایران، مرد 35 ساله چند روز قبل به پلیس فتا در خراسان جنوبی رفت و اظهارداشت: به دلیل اینکه با همسرم اختلاف داشتم او مهریه‌اش را به اجرا گذاشت و من برای مدتی به زندان افتادم اما متوجه شدم که همسرم در حالی که هنوز حکم طلاقی برایش صادر نشده عکس‌های خصوصی و نامتعارف خود را در اینستاگرام به نمایش گذاشته و خودش را فردی مجرد معرفی کرده است.

پس از این شکایت کارشناسان اداره مبارزه با جرایم رایانه‌ای پلیس فتا بررسی و تحقیقات سایبری را آغاز کردند. اما هنگام جمع‌آوری مستندات دریافتند صفحه ایجاد شده در اینستاگرام از سوی خود شاکی راه‌اندازی شده و او اقدام به بارگذاری عکس‌های خصوصی همسرش کرده است.

بدین ترتیب متهم دستگیر شد و در بازجویی‌ها انگیزه‌اش را انتقامجویی عنوان کرد. وی گفت: چون همسرم به خاطر مهریه‌اش از من شکایت کرد و مرا به زندان انداخت کینه او را به دل گرفتم. بنابراین با گرفتن مرخصی از زندان بیرون آمدم و این کار را انجام دادم.
نظرات بینندگان