arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۷۵۸۹۶
تاریخ انتشار: ۴۴ : ۲۰ - ۲۷ خرداد ۱۳۹۵

منصوریان: کاوه می داند اگر به استقلال بیاید چه آینده ای دارد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
سرمربی تیم فوتبال استقلال می‌گوید مانند روزی که از این تیم رفت، با استقبال خوبی هم برگشته است.

به گزارش انتخاب؛ علیرضا منصوریان در حاشیه اولین تمرین تیم فوتبال استقلال و در واکنش به استقبال خوب هواداران گفت: تشکر می‌کنم از همه هواداران استقلال. از صمیم قلبم از این هواداران تشکر می‌کنم. روزی که از استقلال رفتم، 120 هزار نفر در ورزشگاه آزادی بودند و روزی که دوباره برگشتم محل تمرین مملو از جمعیت است. از خداوند متعال آرزو می‌کنم که به کادر فنی جدید استقلال کمک کند.

هواداران استقلال با حضور خود در محل تمرین مرا شرمنده کردند
وی ادامه داد: از خدا می‌خواهم شرایطی برای‌مان ایجاد شود که یک سال رؤیایی و خوب را داشته باشیم و از خجالت هواداران دربیاییم. طرفداران استقلال امروز من را با حضور خود در اینجا شرمنده کردند. فکر نمی‌کردم که در ماه رمضان اینقدر جمعیت به محل تمرین استقلال بیاید.

مسیر افتخارات پرویز مظلومی را ادامه می‌دهیم
سرمربی تیم فوتبال استقلال عنوان کرد: قول می‌دهم ساختار تیم تغییر پیدا کند و شرایط به گونه‌ای شود که زمانی که مردم می‌خواهند به ورزشگاه بیایند با انرژی به راه بیفتند.  همچنین هدف دوم من این است که مسیر افتخارات پرویز مظلومی را ادامه دهیم و بتوانیم با حمایت هواداران و تلاش بازیکنان و کادرفنی نتایج خوبی بگیریم.

در نقل‌وانتقالات عقب‌نشینی نمی‌کنیم
منصوریان درباره شرایط جذب بازیکن گفت: ما تاکنون شش بازیکن جذب کرده‌ایم که 4 نفر آنها سرشناس هستند و دو بازیکن را خودم از نفت آوردم. به دلیل آن که این دو بازیکن چهره سرشناس نیستند مردم نقل‌وانتقالات ما را مقایسه می‌کنند، اما باید به این نکته توجه کنند که هر کدام از این بازیکنان با کار کارشناسی جذب شده‌اند. البته ما در نقل‌وانتقالات عقب‌نشینی نمی‌کنیم و قرار است دو بازیکن سرشناس دیگر به تیم ما ملحق شوند، همچنین یک مدافع برزیلی نیز از سری B این کشور هفته آینده به ایران می‌آید.

ترجیح می‌دهم از ستارگان جوان استفاده کنم تا‌ آنهایی که ناز می‌کنند
وی با بیان اینکه از نقل‌وانتقالات استقلال تا امروز راضی بوده است، ادامه داد: هواداران ایمان داشته باشند بازیکنان را در پست‌هایی که نیاز داشته‌ایم، جذب کرده‌ایم. ما کسانی را می‌خواهیم که تشنه پیشرفت باشند و با تمام وجود بازی کنند. اگر کسی ناز کند و با عشق و علاقه به استقلال نیاید ترجیح می‌دهم از ستارگان جوان استفاده کنم، ستارگانی که تشنه پیشرفت هستند و شرایط‌شان به شکلی باشد که بتوانند به تیم ملی راه پیدا کنند.

باقری و قربانی را به ذوب‌آهن نمی‌دهیم
سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره جذب قاسم حدادی‌فر و اینکه سعید آذری گفته در ازای رضایتنامه این بازیکن ذو‌ب‌آهن، فرشید باقری و علی قربانی را می‌خواهد، اظهار داشت: در اینکه من به قاسم حدادی‌فر علاقه شخصی و فوتبالی دارم و او یکی از تاپ‌ترین هافبک‌های فوتبال ایران است، شکی نیست. اگر از چند هافبک خوب بخواهیم نام ببریم، قطعاً یکی از آنها حدادی‌فر است، اما درباره شرطی که اعلام کردید نمی‌دانم قطعیتی وجود دارد یا نه. اگر استقلال قطعیتی برای خرید حدادی‌فر داشته باشد با تمام احترامی که برای او قائلم و منکر توانایی‌هایش نمی‌شوم، اما فرشید باقری و علی قربانی را به ذوب‌آهن نمی‌دهیم، بلکه ما با همان شرایط اولیه برای خرید این بازیکن پیش می‌رویم. امیدوارم این شرط نشانه این نباشد که کسی سراغ قاسم نیایید و به‌همین دلیل ستاره‌های ما را نشانه گرفته باشند.

بازیکنی که به استقلال می‌آید و برند این تیم به او می‌خورد قیمتش 5 برابر می‌شود
منصوریان افزود: ستاره‌های ما قبل از آمدن به استقلال هر قیمتی که داشتند، داشته‌اند، اما اکنون قیمت آنها سه میلیارد تومان است. وقتی باقری و قربانی با ما قرارداد امضا کردند قیمت‌شان 3 میلیارد تومان شد. ما قاسم حدادی‌فر را از دو جهت فوتبالی و اخلاقی می‌خواهیم و حاضریم برای او هزینه مالی کنیم، اما ستاره‌های‌مان را به ذوب‌آهن نمی‌دهیم، امیدوارم مسیر طوری نباشد که ذوب‌آهن بگوید این بازیکن را به ما نمی‌دهد. البته من با سعید آذری رفیق هستم و از 25 سال پیش در مسابقات آموزشگاه‌ها با او دوست بوده‌ام، اما دو بازیکنی که او نام برده شش میلیارد قیمت دارند، چون وقتی بازیکنی به استقلال می‌آید و برند این تیم به او می‌خورد قیمتش پنج برابر می‌شود.

درهای تیم ما به روی جباری و منتظری باز است
وی درباره اینکه وضعیت مجتبی جباری و پژمان منتظری به کجا کشید و خواسته هواداران مبنی بر اینکه در مورد آنها شفاف صحبت کند، گفت: ما همیشه شفاف هستیم و چیزی را در ابهام نمی‌گذاریم. استقلال خانه جباری و منتظری است. من با مدیربرنامه‌های آنها و با خود این دو بازیکن صحبت کرده‌ام و گفتم هر وقت که به استقلال بیایند اینجا منزل‌شان هست. هر وقت آنها از نظر مالی در تیم فعلی‌شان متضرر نشوند خوشحال می‌شویم که به استقلال برگردند و درهای تیم ما به روی جباری و منتظری باز است.

کاوه رضایی می‌داند اگر به استقلال بیاید چه آینده‌ای پیش‌رو دارد
«وضعیت کاوه رضایی که با پرسپولیس مذاکره کرده و مدنظر استقلال است به کجا کشید؟»، منصوریان در پاسخ به این سؤال خاطرنشان کرد: درباره کاوه باید بگویم او بازیکن سابق خود من در تیم امید بوده است. کاوه من را به خوبی می‌شناسد و می‌داند اگر به استقلال بیاید چه آینده‌ای پیش‌رو دارد و شرایط پرسپولیس هم که رقیب ماست، می‌داند، اما خودش است که باید تصمیم بگیرد. اگر به استقلال بیاید بستری را برای آینده او فراهم خواهیم کرد و اگر به تیم دیگری هم برود رابطه استاد و شاگردی ما باقی خواهد ماند. بهتر است 72 ساعت صبر کنیم تا ما هم دو سه سورپرایز برای هواداران‌مان داشته باشیم.

تمام بازیکنانی که پرسپولیس می‌خواهد شاگردان من بوده‌اند!
سرمربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به این مسئله که گویا نقل‌وانتقالات بین تیم او و پرسپولیس به کری‌خوانی بزرگی تبدیل شده است و هر دو تیم سراغ گزینه‌های تیم مقابل می‌روند، گفت: بحث کری‌خوانی نیست. من در فضای مجازی می‌خوانم که هواداران می‌نویسند ما هر بازیکنی را می‌خواهیم منصوریان سراغ او می‌رود (اشاره به کامنت‌های هواداران پرسپولیس در فضای مجازی که منصوریان را متهم به این می‌کنند سراغ گزینه‌های پرسپولیس می‌رود). این‌طور نیست که من دنبال گزینه‌های تیم رقیب باشم، بلکه همه این بازیکنان شاگردهای خود من بودند و طبیعی است که سراغ بازیکنانی بروم که شاگردم بودند. ما با پرسپولیس کری خوانی داریم و رقابت هم می‌کنیم اما در نقل و انتقالات به دنبال بهترین‌ها می‌رویم و جدا از بهترین بازیکنان به دنبال بازیکنانی هستیم که تمام قلب‌شان با ما باشد.

سعی می‌کنیم حاج‌صفی را جذب کنیم
وی درباره احتمال جذب احسان حاج‌صفی اظهار داشت: ما در این خصوص رایزنی‌هایی کرده‌ایم و اگر احسان تصمیم داشته باشد فوتبالش را در داخل کشور ادامه دهد سعی خواهیم این بازیکن را جذب کنیم.

شروط منصوریان برای جذب آرش افشین
منصوریان در مورد وضعیت آرش افشین برای حضور در استقلال تأکید کرد: آرش افشین مصدوم بوده و از طریق خرمگاه به او پیغام فرستاده‌ایم. قرار است وضعیت فیزیکی و آسیب‌دیدگی آرش را بررسی کرده و اگر شرایط مناسبی داشته باشد این بازیکن را جذب می‌کنیم.
منبع: تسنیم
نظرات بینندگان