arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۷۷۴۲
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۰۲ : ۲۳ - ۱۶ خرداد ۱۳۹۰

سایت نزدیک به جریان انحرافی: شهرداری برای ابطال سحر جن‌گیران گربه‌ها را می‌کشد!

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
یکی از سایت‌های زنجیره‌ای وابسته به جریان انحرافی در خبری مدعی شد که تلاش‌های شهرداری تهران برای کشتن و عقیم‌سازی گربه‌ها در واقع برای ابطال سحر جن‌گیران است!

به گزارش گروه سیاسی آفتاب، سایت تماشانیوز از جمله سایت‌های اقماری نزدیک به جریان انحرافی امروز در گزارشی با بیان این‌که «کشتن گربه ربطی به جن گیری و مباحث مرتبط با آن ندارد»، به نقل از فردی که او را "کارشناس امور دینی" معرفی کرده نوشته است: «شعارنویسی‌های گسترده اخیر در سطح شهر تهران و برخی شهرهای دیگر، مبنی بر کشتن گربه‌ها برای ابطال سحر جنگیرها را عبث و نادرست خواند».

این به اصطلاح کارشناس امور دینی در ادامه مدعی شده است که: «آنگونه که تا این لحظه برای ما محرز شده، مقامات شهری با سوء استفاده از جو به وجود آمده در هفته‌های اخیر، قصد سواری گرفتن از احساسات عمومی در این مورد برای جلوگیری از گسترش جمعیت گربه‌ها را دارند».

این کارشناس بی‌نام و نشان در ادامه ادعاهای خود می‌افزاید: «قبلا شهرداری به روش هایی مانند عقیم کردن گربه‌ها متوسل شده بود که جواب نداده بود و الان قصد دارند با بهانه مبارزه با جن گیری، گربه‌های بیچاره را به دست مردم به کشتن دهند».

کارشناس معنوی سایت تماشانیوز در پایان مصاحبه خود با این سایت، ضمن رد برخی شعارنویسی‌های محدود دیگر مبنی بر کشتن سوسک‌ها یا حیوانات دیگر به جای گربه‌ها برای رفع اثر طلسم و ...، کلیت کشتن حیوانات را گناه و امری ناپسند دانسته که ربطی به مسایلی همچون جن گیری و ... ندارد!
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۹ - ۱۳۹۰/۰۳/۱۷
2
9
خدایا تو قرن بیست و یکم . مردم از خنده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۰ - ۱۳۹۰/۰۳/۱۷
1
1
اینا رو یکی به روانپزشک معرفی کنه
نظرات بینندگان