arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۷۸۹۳
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۵۱ : ۱۵ - ۱۸ خرداد ۱۳۹۰

عباسپور: احمدی‌نژاد در اطرافیانش ذوب شده

وقتی تفکراتی را که ما تفکرات انحرافی می دانیم ، مورد تائید رئیس جمهور قرار می گیرد؛ یا حرکتها و رفتارهایی که بعضا توسط بعضی افراد جریان مساله دار صورت می گیرد و ما به جای دیدن برخورد رئیس جمهور، ارتقاء شغلی می بینیم،..
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

وقتی تفکراتی را که ما تفکرات انحرافی می دانیم ، مورد تائید رئیس جمهور قرار می گیرد؛ یا حرکتها و رفتارهایی که بعضا توسط بعضی افراد جریان مساله دار صورت می گیرد و ما به جای دیدن برخورد رئیس جمهور، ارتقاء شغلی می بینیم، مثل استاندار شیراز که معاون رئیس جمهور می شود، دیگر این را دو تفکر جدا نمی بینیم ، بلکه دو تفکر ذوب شده در هم می دانیم که یکی هستند.
به گزارش انتخاب، دکتر علی عباسپور تهرانی فرد، رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به اعتدال گفت: بیانات رهبری در دیدار با نمایندگان برای ما آرامش بخش بود، آقا فرمودند من به مشکلات دولت آگاهم ، حتی بیش از این چیزی که شما اطلاع دارید؛ مقام معظم رهبری خوشبختانه آگاهانه و خردمندانه در راس نظام هستند و ورود  ایشان در مساله وزارت اطلاعات نشان از این موضوع است.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: این آرامشی برای مردم و ما مجلسی ها ست که نظام کاملا هوشمند عمل  می کند و کوچکترین حرکت انحرافی زیر ذره بین رهبری و دستگاههای مربوطه است، شورای نگهبان یکی از این دستگاهها است و آیت الله جنتی دبیر شورای نگهبان در خطبه های نماز جمعه اعلام کردند که ما کاملا آگاهانه مسائل را دنبال می کنیم و اجازه نمی دهیم کسانی بخواهند در انتخابات دخالت کنند و ما پر و بال آنها را قیچی می کنیم.

عضو  فراکسیون دانشگاهیان، فرهنگیان، ایثارگران، علوم قرآنی، نخبگان و کار آفرینان مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مسئولین ما کاملا آگاهند و اجازه حرکات غیر قانونی را به هیچ عنوان نخواهند داد و  طبیعی است که کل بدنه مجلس و هم کمیسیون های تخصصی مجلس هوشمندانه ، در این زمینه عمل خواهد کرد .

عباسپور ادامه داد: طبق فرمایشات رهبری ما به عنوان نمایندگان مجلس موظفیم امسال را هم پر تلاش کار کرده و به مشکلات مردم رسیدگی کنیم، ضمن اینکه با جریانی که بخواهد در انتخابات دخالت کند و حرکت های غیر قانونی کند ، برخورد قانونی می کنیم.

وی افزود: مسئولیت قوه قضاییه در این میان سنگین خواهد بود ، این قوه هوشمندی لازم را دارد و  در نهایت جریان انحرافی باید از حرکت نظام ما حذف شود ؛ در نظام ما تفکر و تعقل اسلامی حاکم است و طبیعتا  بحث رمال و جن گیر در نظام ما جایی ندارد .

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی تاکید کرد:  روحانیت ، مجلس ، نظام و رهبری ؛ هرگونه  انحراف و تشویش در مورد موضوع مهدویت در افکار عمومی جامعه، توسط جریان انحرافی را نمی پذیرد و با آن برخورد خواهد کرد.

وی افزود: یکی از ملاک ها برای اثبات یا نفی این موضوع که فردی دارای تفکری است  یا نه، نفی یا تائید آن تفکر توسط همان فرد است.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تصریح کرد: وقتی تفکراتی را که ما تفکرات انحرافی می دانیم ، مورد تائید رئیس جمهور قرار می گیرد؛ یا حرکتها  و رفتارهایی که بعضا توسط بعضی افراد جریان مساله دار صورت می گیرد و ما به جای دیدن برخورد رئیس جمهور،  ارتقای شغلی آن افراد را می بینیم، مثل استاندار شیراز که معاون رئیس جمهورمی شود، دیگر این را دو نگاه  را جدا نمی بینیم ، بلکه دو تفکر ذوب شده در هم  می دانیم که یکی هستند.

وی تاکید کرد: من رییس جمهور را ذوب شده در اطرافیانش می بینیم ، مگر اینکه احمدی نژاد صراحتا بیاید و برائت خود را اعلام کند، در غیر این صورت ، اعمالی که رییس جمور انجام می دهند،  نشان می دهد ایشان در جریان هایی که وجود دارد و مورد سوال مردم  نیز هست، ذوب شده و تفکیک ناپذیرند.

 

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۰/۰۳/۱۹
1
1
اقاي عباسپور شما در جاسبي ذوب نشده ايد ؟
نظرات بینندگان