arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۷۸۹۴۷
تاریخ انتشار: ۳۷ : ۱۱ - ۱۳ تير ۱۳۹۵

قیمت مرغ فردا چقدر می شود؟

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
قیمت هر کیلوگرم مرغ در چند روز گذشته ۳۰۰ تومان کاهش داشته است .
 
به گزارش انتخاب، رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی با بیان اینکه قیمت هر کیلوگرم مرغ در چند روز گذشته ۳۰۰ تومان کاهش داشته است گفت: هر کیلوگرم مرغ امروز ۷۶۰۰ تومان به فروش می‌رسد و فردا تا ۷۴۰۰ تومان کاهش می‌یابد.
 
مهدی یوسف‌خانی ، اظهار کرد: قیمت هر کیلوگرم مرغ در دو روز گذشته 300 تومان کاهش یافته و قیمت این محصول از 7900 تومان در روز چهارشنبه هفته گذشته به 7600 تومان کاهش یافته است.
 
وی افزود: کاهش قیمت مرغ در روز آینده ادامه دارد و با توجه به کاهش نرخ خرید این محصول از مرغدار قیمت هر کیلوگرم مرغ در روز دوشنبه به 7400 تومان می‌رسد.
 
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی ادامه داد:‌ انتظار می‌رود که از 20 تیرماه به بعد نیز قیمت هر کیلوگرم مرغ به زیر 7 هزار تومان برسد زیرا جوجه‌ریزی زیادی در خرداد ماه سال جاری انجام شده است.
 
وی  تصریح کرد: در صورتی که قیمت مرغ به زیر 7 هزار تومان برسد فروش این محصول برای مرغداران با زیان همراه است و در صورتی که مرغدار هر کیلوگرم مرغ زنده را 4500 تومان بفروشد 7 هزار تومان به دست مصرف کننده می‌رسد.  
 
یوسف‌خانی در خصوص قیمت تخم مرغ گفت: هر کیلوگرم از این محصول در روزهای گذشته 200 تومان کاهش قیمت داشته و به هر کیلوگرم 3800 تومان رسیده است و هر شانه تخم مرغ در بازار مصرف 7500 تا 8000 تومان با توجه به وزن آن به فروش می‌رسد.
 
 
منبع: تسنیم
نظرات بینندگان