arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۷۹۵۵۸
تاریخ انتشار: ۰۰ : ۲۱ - ۱۶ تير ۱۳۹۵

ترین‌های یورو 2016/ آمار شگفت‌انگیز 4 تیم حاضر در نیمه نهایی

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
بازیکنان حاضر در مرحله نیمه نهایی یورو 2016 در صدر آمارهای برتر این رقابت ها قرار گرفتند.

به گزارش ایسنا و به نقل از استاندارد، چهار تیم فرانسه، آلمان، پرتغال و ولز توانستند جواز حضور در نیمه نهایی یورو را بدست آوردند و با دو دیداری که امشب و فردا شب برگزار خواهد شد، چهره دو تیم فینالیست این دوره از رقابت‌ها مشخص خواهد شد. با مرور آمارهای برتر این دوره از رقابت‌ها بازیکنانی که در این مرحله حضور دارند نشان دادند که تیم هایشان با شانس به نیمه نهایی راه نیافته‌اند.

* تونی کروس (آلمان)/ بیشترین پاس

تونی کروس  با 548 پاس در 5 بازی تیم ملی کشورش بیشترین تعداد پاس را تاکنون داشته است. او همچنین با میانگین 92.8 درصد درستی پاس در این جنبه نیز در صدر قرار گرفته و نشان داده است استحکام خط میانی آلمانی به چه دلیل است.

* پل پوگبا (فرانسه) بیشترین خطای صورت گرفته روی او

پوگبا تاکنون نتوانسته انتظارات بالایی که قبل از یورو از او بود را برآورده کند ولی تاکنون 12 بار بازیکنان حریف برای متوقف کردن او از خطا استفاده کردند که در این زمینه پوگبا در صدر قرار دارد. او البته دوئل های زیادی را نیز با عبور از بازیکنان خود با برتری پشت سر گذاشته است.

* کریستیانو رونالدو (پرتغال)/ بیشترین شوت به دروازه

کریستیانو رونالدو تاکنون در 5 دیداری که برای پرتغال بازی کرده 36 شوت به سمت دروازه حریفان پرتغال زده که در این زمینه رکورددار است. او البته تنها 2 بار موفق به گلزنی شده است.

* دیمتری پایت (فرانسه)/ بیشترین سازنده موقعیت گل

یکی از ستاره های این دوره از رقابت ها دیمتری پایت بوده که تاکنون 21 موقعیت گل برای هم تیمی های خود ایجاد کرده و در این زمینه در صدر قرار گرفته است. او همچنین 3 بار نیز برای تیم ملی کشورش گلزنی کرده است.

* روی پاتریسیو (پرتغال) بیشترین سیو

دروازه بان تیم ملی پرتغال با 11 سیو تاکنون بیشترین سیو را در یورو داشته و توانسته موقعیت‌های خوبی را مهار کند.

* یوناس هکتور (آلمان) بیشترین دفع توپ

مدافع تیم ملی آلمان و عضو کلن تاکنون 31 بار به طور موفقیت آمیز توانسته دفع توپ داشته باشد و در این زمینه در صدر قرار گرفته است. او با پنالتی ارزشمند خود توانست ایتالیا را حذف کند.

* گرت بیل (ولز)/  بیشترین دریبل 

گرت بیل تاکنون با 30 دریبل موفق توانسته بیشترین تعداد دریبل را در این رقابت ها به خود اختصاص دهد.

* لورن کوشینلی (فرانسه)/ بیشترین تعداد تکل

لورن کوشینلی از فرانسه بیشترین تعداد تکل را در این رقابت‌ها داشته است که 81 درصد آن موفقیت آمیز بوده است.

* تیم ملی فرانسه/ بیشترین گل زده

تیم ملی فرانسه با 11 گل زده در این رقابت‌ها در صدر قرار گرفته، هر چند 5 گل آنها در یک بازی برابر ایسلند به ثمر رسید. ولز با 10 گل در رده دوم قرار دارد. آلمان با 7 گل و پرتغال با 6 گل در رده های بعدی قرار دارند.

* آنتوان گریزمان (فرانسه)/ بیشترین گل 

انتوان گریزمان از فرانسه با 4 گل زده در صدر جدول گلزنان یورو قرار گرفته و این در حالی است که بازیکنان 3 گله زیادی از جمله گرت بیل و هم تیمی او اولیویه ژیرو پشت سر او قرار دارند.

* تیم ملی ولز/ موثرترین تیم

ولزی ها موثرترین تیم در یورو هستند که 41 درصد موقعیت های گل خود را تبدیل به گل کردند و فرانسه با 21 درصد در رده دوم قرار گرفته است.

تیم ملی آلمان/ کم ترین گل خورده 

آلمان تنها یک بار در این رقابت ها گل خورده است که آن را ایتالیایی‌ها از روی نقطه پنالتی به ثمر رساندند. در واقع هنوز دروازه نویر در جریان بازی باز نشده است.

نظرات بینندگان