کد خبر: ۲۸۰۳۴۵
تاریخ انتشار: ۴۹ : ۱۷ - ۲۱ تير ۱۳۹۵

خبر مرگ رجوی!

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
سازمان منافقین روزگاري در عراق، دست ‌در دست خون‌آشامي گذاشتند كه شهوت رهبري داشت و امروز، با مدعيان دروغيني كه با دلارهاي‌نفتي، اندك آبرويي براي خود خريده‌اند و خود را خادم حرمين ‌شريفين مي‌خوانند اما دستان‌شان تا مرفق به خون انسان‌هاي بي‌گناه بسياري آلوده است، هم‌پيمان شده‌اند.

به گزارش انتخاب، خيانت در ذات منافقين است. فرقي ندارد كه ارباب، صدام‌ ‌باشد يا سلمان‌سعودي يا هر بيگانه حريصي كه چشمان ناپاكش به خاك، عزت، شرافت و مليت ايران و ايراني دوخته شده باشد‍. شايد «مسعود ‌رجوي» كه روزگاري به خاطر تكرر ازدواج‌هاي سياسي و سازماني، با اشرف‌رجوي، فيروزه ‌بني‌صدر و مريم‌ قجرعضدانلو به داماد هميشه در حجله شهره شده بود، براي هزاران خون بي‌گناهي كه بر دامانش نوشته شده، به هيچ دادگاه صالحه‌اي جواب پس نداد و شايد، بازماندگان باوركنند كه «عدالت» جايي در عراق ‌عرب، به همراه ابوتراب‌ (ع) دفن شد اما «مرگ» تنها عدالتي است كه نمي‌توان در آن ترديد كرد!
 
ارباب سعودي مرگ «مسعود» را افشا كرد!
 
آنچه شنبه شب، از تلويزيون‌ العربيه، به‌طور زنده و مستقيم از پاريس پخش شد، سند ديگري بود بر رسوايي سازماني كه بعد از غيبت ۱۲ ساله رهبرش از انظارعمومي، خبر مرگش را ارباب سعودي‌اش، رسانه‌اي كرد! نشست سالانه منافقين در پاريس، امسال سخنران ويژه‌اي داشت؛ «تركي ‌الفيصل» شاهزاده ‌سعودي، رئيس سابق سازمان ‌اطلاعات ‌عربستان و سفير سابق سعودي در بريتانيا و ايالات‌ متحده، به پاريس رفته بود تا كوس رسوايي «مجاهدين» را بار ديگر از بام فروبيندازد! اما عجب است از بلاهت و حماقت « منافقینی» كه در طول سال‌ها نفهميدند كه مزدور ارباباني بودند كه وقتي براي رسيدن به اهداف خود، از آنها حسن ‌استفاده را كردند، همچون جُل‌كهنه‌اي آنان را دور خواهند انداخت!
 
اما تركي ‌الفيصل، شنبه‌شب با اعلام حمايت رسمي از منافقين، دو بار خطاب به مريم ‌‌قجر عضدانلو كه در انقلاب ايدئولوژيك سازمان در دهه‌ شصت از شوهرش، مهدي ‌ابريشم‌چي جدا و في‌الفور به نكاح مسعود ‌رجوي درآمد، از شوهر او با عنوان «مرحوم» ياد كرد. آن‌طور كه شبكه خبري پرس‌تي‌وي در ويدئويي منتشر شده از اين نشست گزارش مي‌دهد، مترجم نشست از اشاره به واژه مرحوم، خودداري مي‌كند. همچنين، در هر دوباري كه الفيصل از مسعود رجوي با پیشوند «مرحوم» ياد مي‌كند، حضار او را تشويق مي‌كنند!
 
اين امر به دو حالت دلالت مي‌كند: نخست آنكه اعضاي سازمان كه در اين نشست حضور داشتند، از مرگ رهبر خود مطلع بوده‌اند و با اين وجود، در زمان نام بردن از او، صداي تشويق بلند مي‌شود! دومين حالت آن است كه اعضاي بي‌خبر سازمان، با شنيدن خبر مرگ «برادر مسعود» در شوك و بهت فرورفته‌اند! اما تركي ‌الفيصل، با زهر زبانش ثابت كرد كه آل‌سعود كينه‌ از ايران به دل دارند. او حمايت همه‌جانبه دولت متبوعش را از منافقين اعلام كرد و گفت: «مبارزه شما دير يا زود به هدف خود خواهد رسيد و ما به عنوان جهان اسلام، از صميم قلب در كنار شما ايستاده‌ايم. از شما حمايت كرده و از خدا مي‌خواهيم شما را ياري كند!» اين كلام مردي است كه دولتش با افروختن آتش جنگ در كشورهاي مسلمان عراق، سوريه و يمن، خون بي‌گناهان بسياري را بر گردن دارد!
 
واكنش ايران به اظهارات سخيف ترکی الفيصل
 
سخنان مفتضحانه تركي ‌الفيصل، درحمايت از منافقين درحالي منتشر شد كه دولت خودكامه بحرين نيز در هفته گذشته، حمايت خود را از منافقين اعلام كرده بود. بر اين اساس، روزيكشنبه، يك منبع آگاه در وزارت امورخارجه حضور رئيس سابق دستگاه ‌اطلاعاتي عربستان در نشست منافقين در پاريس را نشانه‌اي از استيصال دولت عربستان و نمونه‌ جديدي از وقاحت و بلاهت سياسي دانست.
 
يك منبع آگاه در وزارت امورخارجه با اشاره به نمايش خياباني تروريست‌هاي ورشكسته با استفاده از تظاهركنندگان اجاره‌اي در پاريس و حضور و سخنراني يك مقام سابق امنيتي سعودي در جمع آنان به خبرنگاران گفت: از پدر طالبان و القاعده و شريك صهيونيست‌ها بعيد نبود كه استيصال دولت خود را با نمونه جديدي از وقاحت و بلاهت سياسي با شركت در نشست ورشكستگان مزدور تروريست به نمايش گذارد.
 
او افزود: اوج درماندگي تروريست‌ها و حاميان پيدا و پنهان‌شان در اين نمايش كه براي دلداري دادن به يكديگر گردآوري شدند زماني بود كه از آرزوهاي موهوم خود سخن گفتند. اين منبع خاطرنشان كرد: واماندگي سعودي‌ها و تمسك و توسل‌شان به تروريست‌هاي شناسنامه‌دار در اين معركه‌گيري نشان مي‌دهد براي آنان همانطور كه در عراق و سوريه و يمن نشان داده‌اند تروريسم و تروريست‌ها ابزاري براي پيشبرد اهداف‌شان عليه كشورهاي مسلمان منطقه است.
 
سردارشريف: آل‌سعود به زودي به ملاقات سركرده منافقين مي‌رود!

 
مسئول روابط ‌عمومي‌كل‌ سپاه، همزباني و هم‌راستايي آل‌سعود و منافقين در نمايش خياباني پاريس را نشانه مشاركت و همدستي رژيم ‌سعودي در جنايات تروريستي منافقين عليه ملت ايران دانست و تاكيد كرد: تلاش رسانه‌هاي بيگانه و سعودي‌ها براي احياي منافقين محكوم به شكست است. سردار رمضان‌شريف با اشاره به حضور و اظهارات وقيحانه تركي ‌الفيصل، گفت: حضور رئيس سابق دستگاه اطلاعاتي‌ و امنيتي آل‌سعود در ميتينگ منافقين در پاريس و همزباني و همراهي با آنان نشان از پيوند ديرين گروهك تروريستي منافقين با رژيم ‌سعوي عليه انقلاب ‌اسلامي و ملت ايران داشته و پس از سال‌ها، پشت صحنه معركه‌گيري دشمنان نظام را برملا مي‌سازد.
 
سردارشريف روياهاي بر بادرفته منافقين و آرزوهاي دست‌نيافتني آل‌سعود درباره ايران را واقعيتي انكارناپذير خواند و تصريح كرد: قرائن و تاييد تركي‌الفيصل نشان مي‌دهد همان‌گونه كه سركرده منافقين از عمق غصه و كينه نسبت به پيشرفت و تعالي انقلاب و ملت ايران دق كرده و مرده است، آل‌سعود هم محتضري است كه به زودي به ملاقات سركرده منفور منافقين خواهد رفت. از سوي ديگر، مشاور فرمانده سپاه‌ پاسداران در واكنش به حضور شاهزاده‌ سعودي در نشست سالانه منافقين، گفت: حضور تركي ‌الفيصل در مراسم گروهك منافقين، دم‌ خروس بود كه از رژيم مستبد آل‌سعود بيرون زد و ماهيت تروريستي آن را بيش از گذشته نشان داد. حميدرضا‌ مقدم‌فر با بيان اينكه رژيم آل‌سعود از ماهيتي كاملا تروريستي برخوردار است كه جنگ‌هاي نيابتي را به عنوان يك آلت دست براي صهيونيست‌ها و آمريكا دنبال مي‌كند، افزود: امروز مي‌بينيم با وجود آنكه ماهيت تروريستي منافقين براي همگان آشكارشده، آنها درحمايت كامل آل‌سعود قرار گرفته‌اند.

منبع: روزنامه آرمان
نظرات بینندگان