کد خبر: ۲۸۰۵۶۵
تاریخ انتشار: ۳۶ : ۱۸ - ۲۲ تير ۱۳۹۵

پیش بینی عجیب دو بازیکن استقلال از فینال یورو

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 میثم مجیدی و بهنام برزای دو بازیکن استقلال در پیش بینی مسابقه فینال یورو گفته بودند پرتغال یک بر صفر بازی را می برد و قهرمان می شود.
 
به گزارش انتخاب؛ در حالی که اکثر چهره های فوتبال ایران پیش بینی کرده بودند فرانسه می تواند پرتغال را ببرد و حتی در این بین دوستانی چون خسرو حیدری و مهدی رحمتی گفته بودند میزبان سه گل به یاران رونالدو می زند، چهره هایی هم بودند که برد پرتغال را پیش بینی کردند. مثلا میثم مجیدی و بهنام برزای دو بازیکن استقلال در پیش بینی مسابقه گفته بودند پرتغال یک بر صفر بازی را می برد و قهرمان می شود. این دو جزو معدود فوتبالیست هایی بودند که نتیجه بازی را کاملا درست پیش بینی کردند.

فوتبالیست های دیگر هم بودند که حرف از قهرمانی پرتغال زدند ولی این وسط کسی نبود که نتیجه بازی را به درستی گفته باشد ولی برزای و مجیدی نتیجه را کاملا درست حدس زدند. جمع بازنده های پیش بینی فینال هم که خیلی جمع بود. علیرضا جهانبخش، عادل فردوسی پور، مهدی رحمتی، سعید عزت اللهی و... از جمله این بازنده ها بودند. همه آنها پیش بینی کرده بودند که فرانسه بازی فینال را می برد. عادل فردوسی پور گفته بود: «فرانسه دو بر یک بازی را می برد.» خسرو حیدری هم گفته بود: «فرانسه 3 بر یک برنده است.» رحمتی اما اعتقاد داشت پرتغال سه تا می خورد و اصلا گل نمی زند.
نظرات بینندگان