کد خبر: ۲۸۰۵۷۵
تاریخ انتشار: ۱۹ : ۱۹ - ۲۲ تير ۱۳۹۵

بختیار رحمانی: هواداران نگران نباشند/ تمرین های منصوریان را هیچ جا ندیده ام

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
هافبک تازه وارد استقلال می‌گوید که فصل خوبی در انتظار استقلال است و هواداران نگران هیچ چیز نباشند.
 
به گزارش انتخاب، بختیار رحمانی در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال درباره موضوعات مختلفی صحبت کرده است که مشروح آن در ادامه می آید:
 
شرایط استقلال در اردوی ارمنستان
 
روزهای خوبی در اردوی ارمنستان داشتیم و به روزهای پایانی نزدیک می‌شویم. تا به امروز تمرینات خوبی داشتیم اما با بچه‌ها که صحبت می‌کنیم به بازی‌های دوستانه نیاز داریم و باید بیشتر کنار یکدیگر بازی کنیم. الان در مرحله‌ای هستیم که بازی دوستانه به ما کمک می‌کند. از نظر بدنی بسیار شرایط خوبی داریم و این خستگی که اکنون در بدن بازیکنان وجود دارد نشان می‌دهد که بدنسازی خوبی را پشت سر گذاشتیم.
 
 
 
 حضور جونز در کنار تیم
 
جونز مربی بسیار با دانشی است و بودن چنین آدمی در کنار هر تیمی نیاز است. من به استیو خوش آمد می‌گویم و همه از کار او راضی هستیم. مشابه تمرینات جونز را در تیم ملی دیده بودم اما خوب کار ایشان بسیار خوب است و همه تیم راضی هستند. همه مربی‌ها با یکدیگر فرق دارند و آقای منصوریان نیز ما را به خوبی برای تمرینات آماده می کردند.
 
تجربه حضور در استقلال
 
خیلی وقت بود که دوست داشتم به استقلال بیایم. احساس می‌کردم که در استقلال می‌توانم به خوبی پیشرفت کنم. در فولاد شرایط خوبی داشتم و توانستم قهرمانی و حضور در جام جهانی را تجربه کنم. همیشه نیم نگاهی به استقلال داشتم و می‌دانستم که می‌توانم در این تیم پیشرفت کنم. با حضور در استقلال به آرزوی خودم رسیدم و امیدوارم بتوانم به استقلال و همبازیانم کمک کنم. نمی‌خواهم از جملات کلیشه‌ای استفاده کنم و دوست ندارم بگویم از بچگی استقلالی بودم ولی من و همه خانواده‌ام استقلالی بودیم و حالا همه فهمیدند که علاقه قلبی من چه بوده است. موضوع مهم هم دل خودم است که حالا به خواسته خود رسیده است.
 
کاوه، وریا و بختیار
 
کاوه و وریا بازیکنان بسیار خوبی هستند و فکر می‌کنم همه بازیکنانی که به تیم اضافه شدند می توانند به تیم کمک کنند. آرش افشین نیز به نوع دیگری هم استانی من است زیرا من دوازده سال در خوزستان بودم. بازیکنان قدیمی خوبی نیز در تیم حضور داشتند و فکر می‌کنم بتوانیم در پایان فصل به خواسته‌های هواداران و خودمان برسیم.
 
پست بازی در استقلال
 
در هر پستی آقای منصوریان بخواهد برای استقلال بازی می‌کنم. هافبک تهاجمی در زمین مهاجم دوم است و واقعا امسال کار سختی داریم. تمام تلاشم را می کنم تا بتوانم امسال نمایش های خوبی داشته باشم.
 
تغییر سبک با منصوریان
 
از لحاظ تاتیکی من نباید صحبت کنم اما کارهایی که منصوریان می کند واقعا جدید است و به استقلال کمک می‌کند. با تمام احترامی که برای مربیان قائل هستم باید بگویم کارهایی که منصوریان می‌کند را جایی ندیده‌ام. منصوریان به نکات کوچک نیز بسیار توجه دارد که این موضوع در ادامه فصل به ما کمک می‌کند ولی باید بدانیم در لیگ ما همه تیم‌ها قوی هستند و مهره‌های خوبی دارند. ما به یک آمادگی بدنی خوب نیاز داریم و اینکه بتوانیم حفظ توپ داشته باشیم که با رعایت این دو اصل به خواسته‌های خودمان خواهیم رسید. حفظ توپ در فوتبال ایران واقعا مشکل است و تیم‌ها به سختی می‌توانند پاس‌های زیاد رد و بدل کنند. تیم‌های ایرانی اکثرا در کارهای دفاعی قوی هستند اما آقای منصوریان بر روی تغییر سبک کار می‌کند و پیشرفت خوبی داشتیم.
 
امکانات کمپ
 
اردو طولانی ولی فوق العاده‌ای داریم. در این کمپ زمین‌های تمرینی مختلف، استخر و سونا و سالن بدنسازی داریم و واقعا کمبودی احساس نمی‌شود.
 
ارتباط خوب با هواداران
 
از همه هواداران استقلال بابت لطف زیادی که داشتند تشکر می‌کنم. در بازی فصل گذشته با تراکتور سازی نیز من را شرمنده خود کردند و این موضوع کار من را بسیار سخت می‌کند. امیدوارم عملکرد خوبی داشته باشم تا باعث خوشحالی همه باشم.
 
پر کردن جای خالی جباری
 
احترام خاصی برای مجتبی جباری قائل هستم و معتقدم هیچکس جای دیگری را نمی‌گیرد. پست من به شکلی است که به مکمل خوب نیاز است و امسال استقلال نیز بازیکنان خوبی دارد. توکل من به خدا است و بعد از آن به بچه‌ها امیدوار هستم تا بتوانیم امسال عملکرد خوبی داشته باشیم. تمام تمرکز من کمک به استقلال است و برای کمک به تیم اینجا آمده‌ام تا نتایج خوبی بگیریم.
 
رابطه خوب با جونز
 
ایشان فرد بسیار خوبی است و سعی می‌کنم تا با شوخی او را با بچه‌ها صمیمی کنم. واقعا به تیم ما کمک می‌کند و می‌خواهم او نیز در جمع حضور داشته باشد.
 
یورو 2016
 
پیش از این برابر دوربین شما نیز گفته بودم که هوادار پرتغال هستم. پرتغال واقعا در گروه آسانی که داشت به سختی صعود کرد اما خوب پرتغال در دفاع خوب بود و ضد حمله‌های سریعی داشت. مصدومیت رونالدو نکته مثبت بازی بود زیرا با مصدومیت او انگیزه بازیکنان دو چندان شد. من از مصدومیت او ناراحت شدم و حالا با قهرمانی او بسیار خوشحالم.
 
استقلال در لیگ شانزدهم
 
استقلال نیاز به تلاش دارد و باید برای این تیم زحمت کشید. من قبلا در استقلال نبودم و می‌دانم همه تیم‌ها برابر استقلال با انگیزه دو چندان حاضر می شوند که کار ما را سخت می‌کند. برای موفقیت در استقلال باید خیلی بهتر باشیم. هواداران استقلال را بسیار دوست دارم و به آنها می گویم نگران چیزی در فصل جدید نباشند.
نظرات بینندگان