کد خبر: ۲۸۰۷۰۸
تاریخ انتشار: ۴۱ : ۱۳ - ۲۳ تير ۱۳۹۵

محدویت‌های ترافیکی پایان هفته

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : مرکز مدیریت راه های کشور محدودیت های ترافیکی روزهای 23 تا 26 تیرماه 1395 را در برخی از محورهای مواصلاتی کشور اعلام کرد.

به گزارش ایلنا تردد موتور سیکلت از ساعت 12 امروز (چهارشنبه) تا ساعت 24 روز جمعه این هفته از محورهای کرج - چالوس ، هراز، فیروزکوه و محورتهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 روز جمعه این هفته تا ساعت 2 بامداد روز شنبه 26 تیرماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 و 30 دقیقه روز جمعه تا ساعت 2 بامداد روز شنبه 26 تیرماه از 15 کیلومتری جنوب مرزن آباد ( محدوده دزدبن ) به سمت کرج یکطرفه خواهد بود.

در محور کندوان تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است و از جاده هزار نیز تردد کلیه تریلرها همچنان ممنوع خواهد بود.

همچنین تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 تا 24 روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه این هفته از جاده هزار ممنوع شده است.

در محور فیروزکوه تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 تا 24 روزهای چهارشنبه و جمعه این هفته از تهران به قائم شهر و بالعکس ، ممنوع شده است.

براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی و یک هزار و 714 سامانه های تردد شمار در کشور در 24 ساعت گذشته تردد وسایل نقلیه در راه های مواصلاتی کشور نسبت به روز قبل از آن 2.4 درصد کاهش یافت.

در این مدت سهم وسایل نقلیه سنگین 17 درصد، اوج تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح انجام شده و هموطنان با آگاهی از این مساله می توانند ساعات مناسب تری را برای سفر خود انتخاب کنند.

در 24 ساعت گذشته آزادراه کرج - تهران، آزادراه کرج - قزوین، آزادراه تهران - کرج، آزادراه قزوین - کرج، تهران - پاکدشت، پاکدشت - تهران، آزادراه تهران - ساوه، جاجرود - تهران، آزادراه ساوه - تهران و آزادراه تهران - قم بیشترین تردد را به خود اختصاص دادند.
نظرات بینندگان