کد خبر: ۲۸۰۸۷۴
تاریخ انتشار: ۲۰ : ۱۲ - ۲۴ تير ۱۳۹۵

متن جدیدترین نامه ورزشی افشارزاده!

بهرام افشارزاده سرپرست باشگاه استقلال در نامه ای به دولت و وزیر ورزش ، آنها را ستود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
بهرام افشارزاده سرپرست باشگاه استقلال در نامه ای به دولت و وزیر ورزش ، آنها را ستود.
 
به گزارش انتخاب؛ بهرام افشارزاده در یادداششتی درباره المپیک ، لب به ستایش از وزارت ورزش گشود.
 
نظر به تدبیر هیات دولت و جناب آقای محمود گودرزی، وزیر محترم ورزش و جوانان، افق دیگری پیش روی جوانان برومند این آب و خاک مقدس گشوده شد.
 
فرزاندان میهن عزیزمان که دلاورانه در عظیم‌ترین رویداد ورزشی جهان، باعث ترنم سرود گوشنواز و بالارفتن پرچم خوشرنگ جمهوری اسلامی ایران می‌شوند، به لطف عنایات و دوراندیشی هیات دولت و وزیر محترم ورزش و جوانان، برای خلق حماسه‌های ماندگار و تاریخی، مصمم‌تر خواهند شد.
 
به یقین این فرزندان میهن عزیزمان شایستگی اعطای چنین امتیازاتی را هم دارند و بدون تردید چنین تدابیر و تصمیم‌های سازنده‌ای تاثیری بسیار بزرگ بر اعتلای ورزش کشور خواهد داشت. در راس دستگاه ورزش کشور، هر آیینه منشاء رشد و تعالی ورزش و ورزشکاران سرزمین‌مان بوده و خواهد بود.  خوشبختانه با پیشنهاد وزیر محترم ورزش و جوانان مبنی بر استخدام قهرمانان رقابتهای المپیک، بازی های آسیایی، جهانی، جام جهانی و فرزندان قهرمانان پارالمپیکی موافقت صورت گرفت و بر اساس این مصوبه هیات دولت، از این پس نفرات اول، دوم و سوم بازی های المپیک و آسیایی، نفرات اول و دوم جهانی، همه نفرات قهرمان جام های جهانی فوتبال، والیبال و بسکتبال و یک فرزند قهرمانان پارالمپیک بدون آزمون به استخدام دولت در می آیند و این خبری خوش برای آنها و خانواده بزرگ ورزش است.
 
به نمایندگی از مجموعه باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال تهران و همچنین کمیته پیشکسوتان استقلال وظیفه خود می‌دانم مراتب سپاسگزاری از تدابیر و دوراندیشی‌های سنجیده هیات دولت و جناب آقای روحانی رییس جمهور و جناب آقای دکتر گودرزی را به جای آورم و از درگاه پروردگار متعال برای ایشان سربلندی و موفقیت روزافزون بطلبم.   
 

نظرات بینندگان