کد خبر: ۲۸۲۲۲۱
تاریخ انتشار: ۴۱ : ۲۰ - ۳۰ تير ۱۳۹۵

روحانی: ایجاد یاس بزرگترین ظلم به ملت است

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

رییس جمهور گفت: مأیوس‌کنندگان مردم از آینده بزرگترین ظلم را به ملت می‌کنند.

به گزارش انتخاب، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی عصر امروز (چهارشنبه) در مراسم بدرقه ورزشکاران المپیکی و پارا المپیکی اظهار کرد: ما برای اینکه بتوانیم در مسیر و راه‌مان به اهداف‌مان دست پیدا کنیم بدون داشتن امید و نشاط موفق نخواهیم بود. به همین دلیل بزرگترین ظلم به ملت را کسانی می‌کنند که آن‌ها را از آینده مأیوس می‌کنند و بزرگترین خدمت را کسانی که با عمل و زبان خود برای ملت امید می‌آفرینند انجام می‌دهند.

وی ادامه داد:‌ ما چرا نباید امید داشته باشیم؟ مگر در صحنه‌های مختلف پیروزی به دست نیاورده‌ایم و از مشکلات و چالش‌های فراوان عبور نکرده‌ایم؟ مگر در سیاست،‌ فرهنگ، اقتصاد و دفاع نتوانسته‌ایم به موفقیت برسیم و مگر کشوری نیستیم که در منطقه و در مقایسه با بسیاری از کشورها امن‌ترین کشور جهان به حساب می‌آییم.

روحانی افزود: ما منسجم‌ترین ملت هستیم البته بعضی‌ها می‌خواهند بین ملت شکاف و فاصله ایجاد کنند اما ملت ما هوشیار و در راه دستیابی به آرمان‌ها و آرزوهایش بیدار است. یکی از صحنه‌هایی که انسجام ملی را تقویت می‌کند ورزش است و هیچ ایرانی نیست که در پیروزی در صحنه‌های ورزشی لبخند بر لبانش نباشد.

منبع: ایسنا
نظرات بینندگان