کد خبر: ۲۸۲۲۷۵
تاریخ انتشار: ۳۶ : ۱۰ - ۳۱ تير ۱۳۹۵

«مایک پنس» رسما پیشنهاد ترامپ برای معاونت ریاست جمهوری را پذیرفت

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
شریک انتخاباتی دونالد ترامپ در جریان گردهمایی ملی جمهوری‌خواهان، پیشنهاد این میلیاردر آمریکایی را برای معاون ریاست جمهوری پذیرفت.
 
به گزارش انتخاب، به نقل از شبکه خبری ای.بی‌.سی، «مایک پنس» فرماندار ایالت ایندیانا گفت: اعتماد شما مایه افتخار من است و من از همین جا پیشنهاد شریک انتخاباتی شما (دونالد ترامپ) و خدمت به عنوان معاون رئیس‌جمهوری ایالات متحده آمریکا را می‌پذیرم. هرگز فکر نمی‌کردم که روزی در این جایگاه بایستم.
 
مایک پنس پیشتر نیز اعلام کرده بود که پیشنهاد ترامپ در خصوص همکاری با او به عنوان شریک انتخاباتی را پذیرفته است. شریک انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا در صورت پیروزی آنها در انتخابات، به عنوان معاون رئیس‌جمهور به کار مشغول می‌شوند. مایک پنس از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۳ عضو مجلس نمایندگان آمریکا بوده است.
 
گزینه ترامپ برای پست معاونت رئیس‌جمهوری آمریکا، در ادامه سخنانش در گردهمایی مذکور از هیلاری کلینتون انتقاد کرد و در رابطه با تغییراتی که ترامپ پس از انتخاب شدن ایجاد می‌کند، سخن گفت. در صورتی که ترامپ بتواند در انتخابات ریاست‌جمهوری پیروز شود، پنس فرد شماره دو قوه مجریه خواهد بود.
منبع: ایسنا
نظرات بینندگان