arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۸۵۳۷۴
تاریخ انتشار: ۵۸ : ۱۸ - ۱۹ مرداد ۱۳۹۵

دفاع مجري زن صدا و سيما از شايعه ساز مرگ احسان عليخاني

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
روز پلاس نوشت: مبينا نصيري مجري خانم صدا و سيما در يادداشتي در خصوص مطرح شدن شايعه مرگ احسان عليخاني از زبان مجري شبكه ورزش نوشت:

هر چند که یک سری سوژه یاب حاشیه ایجاد کن اینجا حضور دارن اما چون به حرفم و کارم اعتقاد دارم و چیزی وجود نداره برای پنهان کردن کار خودم رو انجام میدم..... . .
.
دو یا سه سال پیش برای دفاع از شان همکارم اقای حسنی مطلبی نوشتم.... پارسال بخاطر حاشیه هایی که برای همین اقای علیخانی ایجاد شد یادداشتی منتشر کردم و چندی پیش هم این حاشیه ها گریبان اقای علی ضیا رو گرفت که همین کار رو انجام دادم و امروز اقای توتون چی مجری مسلط و بااخلاق شبکه ورزش.... تعجب می کنم از این همه نادیده گرفتن سوابق و زحمات مجری ها که به سادگی ازش رد می شیم و با برخوردهای غیر اخلاقی و چکشی مورد حمله قرارشون می دیم... انصاف نیست برای حرفی که خود ایشون هم گفتن احتمال شایعه بودنش وجود داره و اون مطلب رو نه به عنوان یک خبر بلکه به عنوان یک دل نگرانی مطرح کردن کلیه زحماتشون رو نادیده بگیریم.... باور کنید انتن زنده و فشار روانی اش اجتناب ناپذیره و برای هر گوینده و مجری چنین اتفاقاتی پیش میاد.... اقای توتون چی اولین نیست و اخرین هم نخواهد بود مواردی از این دست بسیار بوده از حرفه ای ترین مجریان رسانه.... از اونجایی که من زخم خورده همین قضاوت های نابجا و تند هستم شرایط روحی همکارانم رو در این مواقع بسیار درک می کنم و هر بار چنین اتفاقاتی برای اونها رخ میده انگار اون روزهای خودم مرور می شه... باور کنید خیلی سخته.... فشار روحی شدید و قضاوت های نادرست و زیر سوال رفتن اعتباری که برای هر روزه اش زحمت کشیدی و با عشق به مردمت کار کردی.... ضمن اینکه اقای علیخانی هم بلافاصله به نگرانی ها پایان دادن و موضوع در چند ساعت تموم شد و ایشون هم که عمیقا عذرخواهی کردن....
.
امیدوارم مردم و مدیران رسانه ای ما قدر زحمات این قشر به شدت اسیب پذیر رو بدونن و در چنین مواقعی بخاطر سالهایی که برای رسانه این مملکت زحمت کشیدن برخوردهای منطقی تری داشته باشن و نیروهای با تجربه رو به راحتی از دست ندن....
.
.
مجری های ما خیلی به حمایت نیاز دارن....
.
.
پ ن :  برام جالبه مردمی که ماه رمضان سال گذشته بخاطر همین  اشتباهات در انتخاب سوژه ماه عسل به علیخانی تاختند و او رو مورد بدترین حمله ها قرار دادن امروز چطور همه به بیمارستان رفتند اونم در عرض چند ساعت از اعلام خبر تا تکذیبش !!!!!! هر عاقلی متوجه میشه که اینها یا تخلیه هیجانه مردم در فضای مجازیه که یه روز در پیج رییس جمهور امریکا و یک روز در صفحه فلان خواننده وبازیگر و مجری می بینیم یا کار همون افراد معلوم الحال و مجهول الهویه مجازی یا اون هایی که از بزرگ نمایی بیش از اندازه اشکالات اجتناب ناپذیر رسانه بهره می برند..... پس بطور قطع نبایدمهم باشه چنین عکس العمل های هیجان زده و افراطی ای .... تمام.....!

نظرات بینندگان