arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۸۵۵۲۴
تاریخ انتشار: ۱۵ : ۱۷ - ۲۰ مرداد ۱۳۹۵

برگزاری اولین جشنواره و مسابقه رالی گردشگری بانوان در ایران

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
ایلنا: اولین جشنواره رالی گردشگری بانوان شهریور ماه امسال برگزار می شود.

نخستین رالی گردشگری بانوان با هدف بازدید از مناطق گردشگری ایران و تقویت مهارت های رانندگی در میان زنان، با حضور علاقه مندان به رشته رالی دوم تا هفتم شهریور ماه امسال برگزار می شود.

اسلامی، مدیر کانون اتومبیلرانی استان تهران گفت: ضوابط سخت گیرانه ای برای شرکت در این مسابقه در نظر گرفته نشده و بانوان با حضور یک نقشه خوان و برخورداری از مهارت های اولیه راندن می توانند در این رقابت ها شرکت کنند.

او درباره جزییات این رقابت ها گفت:" نقط شروع مسیر این مسابقات، موزه سعدآباد است و رانندگان بعد از گذر از استان البرز، قزوین ، در استان زنجان به پایان مسیر خواهند رسید."

رقیه حاتمی پور، مدیر شرکت گردشگری فلامینگو نیز گفت: نکته ای که در این رقابت ها مورد ارزیابی قرار می گیرد مهارت در رانندگی بانوان است و میزان سرعت، معیار انتخاب شرکت کنندگان به عنوان برنده نخواهد بود.

طبق برنامه ریزی متولیان برگزاری این رقابت ها، رانندگان می توانند در طی مسیر از  مناطق گردشگری منتخب بازدید کنند.

ثبت نام برای شرکت در این رقابت ها، تا یک هفته قبل از شروع جشنواره ادامه خواهد داشت. در حاشیه برگزاری رقابت های رالی، غرفه های کارآفرینی مختص بانوان در مجموعه سعدآباد برپا خواهد بود.

اولین جشنواره رالی گردشگری بانوان به همت کانون جهانگردی واتوموبیلرانی ایران و شرکت هولدینگ گردشگری فلامینگو در روزهای ابتدایی شهریور ماه امسال برگزار می شود.

نظرات بینندگان