arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۸۵۶۶۲
تاریخ انتشار: ۴۹ : ۱۳ - ۲۱ مرداد ۱۳۹۵

عابدینی پس ازچهارمی درالمپیک: تمام تلاشم را کردم/ عذرخواهی می‌کنم

شمشیرباز ایران که در آستانه کسب نخستین مدال تاریخ این رشته قرار داشت پس از کسب عنوان چهارمی المپیک گفت: تمام تلاشم را کردم اما متاسفانه نتوانستم به مدال المپیک دست پیدا کنم.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
مجتبی عابدینی پس از شکست در دیدار رده بندی المپیک ریو گفت: من بد شانس نبودم چون دو یا سه ضربه ام را در بازی نیمه نهایی با حریف آمریکایی را ندادند.

وی تصریح کرد: در دیدار با همین حریف کره ای هم وقتی بازی را آغاز کردیم، یک امتیازم را ندادند.

عابدینی ادامه داد: امیدوارم شمشیربازی پیشرفت کند و بچه ها بتوانند در المپیک های بعدی نتیجه خوب بگیرند. امیدوارم مردم از بردهای من خوشحال شده باشند همین طور از باخت من ناراحت نباشند چون من تمام تلاشم را انجام دادم.

وی در واکنش به اینکه یک امتیاز فقط با نقره المپیک فاصله داشت و از المپیک لندن که بازی نخست حذف شد خیلی فاصله گرفته عنوان داشت : دو سال است که ما خیلی خوب شدیم، من همین کیم و خیلی از قهرمانان را شکست داده بودم اما از همه مردم ایران عذرخواهی می کنم!

به گزارش خبرنگار مهر، سی و یکمین دوره بازیهای المپیک با حضور بیش از ۱۰ هزار ورزشکار از ۲۰۶ کشور از ۱۵ تا ۳۱ مردادماه به میزبانی شهر ریودوژانیرو برزیل برگزار خواهد شد. کاروان ورزش ایران در دوره قبل که به میزبانی لندن برگزار شد با کسب ۱۲ مدال (۴ طلا، ۵ نقره و ۳ برنز) به عنوان هفدهمی دست پیدا کرد.

منبع: مهر
نظرات بینندگان