arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۸۶۰۶۰
تاریخ انتشار: ۴۲ : ۱۶ - ۲۳ مرداد ۱۳۹۵

عابدینی: آقایان به سکوت ما احترام بگذارند/ مثل برانکو مرد باشید

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
سرپرست سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال گفت: آقایان و مسئولان در وزارت ورزش به سکوتی که کرده‌ایم احترام بگذارند که این سکوت به احترام مردم است.

امیر عابدینی در مورد تبلیغات دور زمین دیدار پرسپولیس و صبا گفت: این یک دعوای اقتصادی نیست. این یک مسئله اجرایی است که آن هم به زودی حل می‌شود. تاج از ما خواسته جزئیات را بیان نکنیم. فوتبال محل چالش‌های مردانه و تعاملی است و مردم پشت میز می‌نشینند و به حرف‌هایشان عمل می‌کنند.

وی ادامه داد: البته ناهنجاری‌هایی هم پیش می‌آید که به ضرر فوتبال است و به نفع مدیریت فوتبال نیست. باید این مسائل را حل و فصل کرد. برخی فکر می‌کنند همه عنان کار دست‌شان است اما اینگونه نیست.

مدیر عامل اسبق پرسپولیس در مورد اینکه طاهری سرپرست پرسپولیس گفته است سازمان لیگ در مقامی نیست که بگوید رامین رضاییان بازیکن آزاد است، گفت: سازمان لیگ همان جایی است که باشگاه‌ها قرارداد بازیکنان را در آن ثبت می‌کنند. سازمان لیگ جایی است که ITC بازیکنان تایید می‌شود و نظارت و هدایت می‌کند. بهتر است برخی آقایان اختیارات یک سیستم را مطالعه کنند و بعد سخن بگویند. سازمان لیگ همان جایی است که آقایان در مجمع آن شرکت می‌کنند و حق رای در آن دارند. اگر رامین رضاییان را نمی‌خواهند مثل برانکو مردانه این حرف را بزنند. در حال حاضر فهرست پرسپولیس جایی برای رضاییان ندارد و اگر او را می‌خواهند باید صبر کنند تا فهرست‌شان جای خالی پیدا کند. بهتر است مثل برانکو مرد باشند.

عابدینی در مورد اینکه کی‌روش حتی برای اردوی ایتالیا به ایران نیامد و ظاهرا بیش از گذشته بر فدراسیون مسلط شده گفت: شما می‌گویید کی‌روش؟ من می‌گویم حتی وزارت ورزش گاهی اوقات نمی‌خواهد در فوتبال همه چیز سر جای خودش بماند. مگر دو باشگاه پرسپولیس و استقلال زیر نظر وزارت ورزش نیستند. مگر مدیرانشان را وزارت ورزش انتخاب نمی‌کند؟ برای جذب یک بازیکن جنجال درست می‌شود. برای تبلیغات گرفتن جنجال درست می‌شود. ما در مقابل همه چیز سکوت کرده‌ایم. بهتر است آقایان به سکوت‌مان احترام بگذارند. این سکوت به احترام فوتبال و مردم است و گرنه می‌توان خیلی از حرف‌ها را زد.

وی ادامه داد: مگر مدیر باشگاه حق دارد که بگوید سرمربی تیم ملی را نمی‌خواهد یا به تماشاگران‌مان می‌گوییم که چنین و چنان کنند و از تیم ملی حمایت نکنند. این کشور فقط فوتبال نیست بلکه مملکتی قانونمند و نظامند است.
منبع: فارس
نظرات بینندگان