arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۸۶۲۱۶
تاریخ انتشار: ۰۹ : ۱۲ - ۲۴ مرداد ۱۳۹۵

سوریه خاکریز ايران عليه داعش

رییس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری گفت: ما سوریه را خاکریز خود می دانیم زیرا دشمنان هدف خود را ایران می دانند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
سید رضا اکرمی در مراسم افتتاح دفتر آیت الله سید عبدالکریم موسوی اردبیلی در کرمانشاه اظهار داشت: خانم هیلاری کلینتون چندی پیش اعتراف کرده بود که امریکا برای ایجاد تروریست های داعش رایزنی های بسیاری کرده است.

به گزارش انتخاب؛ وی افزود: امروز پدیده داعش که به وجود آورده اند دامن خودشان را گرفته است.
رییس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری تاکید کرد: اگر مدافعان حرم ایران اسلامی در سوریه و عراق نباشند، آنها به دنبال لطمه زدن به ایران هستند.
اکرمی در بخش دیگری از صحبت های خود با بیان اینکه بدون شک مجالس مومنان در دنیا همچون باغ های بهشت در آخرت هستند، گفت: تاریخ انقلاب همچون تاریخ اسلام فراز و نشیب های بسیاری تجربه کرده است.
رییس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری در ادامه آیت الله موسوی اردبیلی را مجاهدی در مسیر دین دانست و گفت: دفتر نمایندگی آیت الله اردبیلی در کرمانشاه نیز مجاهدت های خود در مسیر دین را ادامه خواهد داد.
عضو جامعه روحانیت مبارز در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره سالروز میلاد امام رضا (ع) گفت: مجموعه مدیران کشور از ابتدای انقلاب تاکنون حتی یک روز برای بررسی مسایل فرهنگی کشور وقت نداشته اند.
اکرمی با بیان اینکه دشمن برای مقابله با ما دست به انواع جنگ ها زده است، گفت: امروز دشمن برای مقابله با ایران اسلامی به شدت به دنبال لطمه زدن به فرهنگ ما است.
وی تاکید کرد: ما باید کار فرهنگی به معنی اطلاع رسانی انجام دهیم و به سوالات مردم پاسخ دهیم.
عضو جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه مومنان نباید به هم تهمت زنند گفت: متاسفانه هر روز روزنامه هایی را می بینیم که به یکدیگر تهمت های مختلف می زنند و به یکدیگر می تازند که کار شایسه ای نیست.
دفتر آیت الله سید عبدالکریم موسوی اردبیلی امروز در بلوار طاق بستان کرمانشاه گشایش یافت.

منبع: ایرنا
نظرات بینندگان