arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۸۶۴۱
تاریخ انتشار: ۳۷ : ۲۳ - ۲۵ خرداد ۱۳۹۰

حرم رضوی در جشن میلاد مولا علی (ع)

مولود مبارک کعبه ، امشب قدم بر عرصه گیتی می گذارد تا عدل را جلوه گر کند و خود کعبه آمال عدالت جویان و حق طلبان جهان شود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
مولود مبارک کعبه ، امشب قدم بر عرصه گیتی می گذارد تا عدل را جلوه گر کند و خود کعبه آمال عدالت جویان و حق طلبان جهان شود.
 
 علـی ، مصباح جمال ازلی و گوهر تابناک الهی از درون خانه خدا پا به عرصه وجود می گذارد تا همگان را به پرستش خدای کعبه فراخواند و اسوه ابدی علم و زهد و شجاعت و شهامت باشد .

در شب میلاد فرخنده امام نخست شیعیان ، حرم رضوی میعاد و وعده گاه ارادتمندانی شده است که عطر میلاد امیرالمومنین (ع) را در بارگاه فرزندش امام رضا (ع) حس می کنند .

ارادتمندانی که از دور و نزدیک در شب میلاد مولاعلی (ع) خود را به بارگاه مقدس رضوی رسانده اند تا به یمن این میلاد فرخنده ، استجابت دعاهایشان و تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر (عج) را از امام مهربان خود طلب کنند .

صحن ها و رواق های حرم ثامن الحجج در این میلاد فرخنده آکنده از عطر صلوات و زمزمه رضا رضا و یا علی و نوای دل انگیز استجابت است .

به همین مناسبت ویژه برنامه هایی از عصر امروز در رواق امام خمینی حرم مطهر رضوی بر پا شده است .

مدیحه سرایی ، سرود و همخوانی ، سخنرانی ، قرائت زیارت رجبیه ، زیارت امین الله و قرائت زیارت جامعه کبیره از برنامه های امشب در حرم مطهر رضوی است.

نظرات بینندگان