arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۸۶۷۳۶
تاریخ انتشار: ۰۲ : ۲۱ - ۲۶ مرداد ۱۳۹۵

دستیار بنا: عملکرد فرنگی‌کاران ایران قابل پیش بینی بود!

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

مربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت:عملکرد تیم ملی کشتی فرنگی در المپیک ریو نسبت به حضور ده ماهه کإدرفنی تقریبا قابل پیش بینی بود و نباید دنبال معجزه بود.

به گزارش انتخاب، رسول جزینی پس از شکست قاسم رضایی گفت: قاسم تلاش خود را کرد. یک اشتباه کوچک کرد و بارانداز را که شگردش بود را نتوانست مقابل حریف کوبایی اجرا کند و همین موضوع علت بزرگ باختش بود. کشتی بسیار نزدیک بود.همین اشتباهات کوچک تأثیر بسزایی در نتایج دارد. المپیک جای اشتباه نیست هر چند کوچک.

وی افزود:رضایی در ادامه تلاش کرد تا نتیجه را جبران کند و خودش را به خطر انداخت ولی تلاش هایش بی فایده بود و در پایان شکست خورد.

مربی‌ سنگین‌وزن های تیم ملی کشتی فرنگی درباره حضور رضایی در مرحله شانس مجدد و شانسش برای رسیدن به مدال برنز المپیک گفت:رضایی شانس خوبی برای رسیدن به مدال برنز دارد. اما نباید فراموش کرد در المپیک همه آماده می آیند و باید با تمام قدرت مبارزه کرد.
وی درباره علت نتایج بسیار ضعیف تیم ملی کشتی فرنگی در این رقابت‌ها نیز خاطرنشان کرد: عملکرد کلی تیم نسبت به حضور ده ماهه کادرفنی تقریبا قابل پیش بینی بود. نباید دنبال معجزه بود.

به گزارش ایسنا، این اظهار نظر عجیب از سوی مربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران پس از ناکامی فرنگی‌کاران ایران در المپیک و اینکه این نتایج قابل پیش‌بینی بوده‌ است در حالی مطرح می شود که کادر فنی تیم ملی بارها پیش از حضور در المپیک عنوان کردند تمامی فرنگی‌کاران ایران در شرایط بسیار خوب بدنی قرار دارند و همگی از شانس های مسلم رفتن بر روی سکوی المپیک هستند.

به اعتقاد بسیاری از کارشناسان ضعف شدید قوای جسمانی و کم آوردن کشتی گیران ایران در مبارزاتشان آن هم مقابل حریفان درجه دو جهان شدیدا به چشم می آمد.

منبع: ایسنا
نظرات بینندگان