arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۸۷۴۲۰
تاریخ انتشار: ۱۳ : ۱۹ - ۳۰ مرداد ۱۳۹۵

ابراز رضایت سرمربی تیم ملی تکواندو از اولین مبارزه مردانی

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
سرمربی تیم ملی تکواندو از عملکرد سجاد مردانی در اولین مبارزه رقابت های المپیک و رسیدن به مرحله بعدی ابراز رضایت کرد.

به گزارش انتخاب، بیژن مقانلو پس از پیروزی سجاد مردانی در اولین مبارزه خود در مسابقات تکواندو المپیک اظهارداشت: رقابت خوبی بود، از سجاد راضی هستم او خوب مبارزه کرد.

وی با بیان اینکه مبارزه دوم سجاد مردانی با برنده نمایندگان گابن و بریتانیا انجام می شود، یادآور شد: امیدوارم که بتوانیم نتیجه بگیریم.

سرمربی تیم ملی تکواندو گفت: شخصا از مردانی رضایت دارم اما فراموش نکنیم اینجا المپیک است و همه حریفان سرسخت هستند. هرچه خدا بخواهد همان خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سی و یکمین دوره بازیهای المپیک با حضور بیش از ۱۰ هزار ورزشکار از ۲۰۶ کشور از ۱۵ تا ۳۱ مردادماه به میزبانی شهر ریودوژانیرو برزیل در جریان است. کاروان ورزش ایران در دوره قبل که به میزبانی لندن برگزار شد با کسب ۱۲ مدال (۴ طلا، ۵ نقره و ۳ برنز) به عنوان هفدهمی دست پیدا کرد.

ایران در این دوره از بازی ها تا به حال صاحب ۶ مدال شده است. کیانوش رستمی و سهراب مرادی در اوزان ۸۵ و ۹۴ کیلوگرم وزنه برداری صاحب مدال طلا شده اند و سعید عبدولی و قاسم رضایی در اوزان ۷۵ و ۹۸ کیلوگرم کشتی فرنگی و حسن رحیمی در وزن ۵۷ کیلوگرم کشتی آزاد به مدال برنز رسیده اند. علیزاده هم در ۵۷ -تکواندو آخرین برنز ایران را به دست آورده است.
منبع: مهر
نظرات بینندگان