arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۸۷۶۰۹
تاریخ انتشار: ۰۸ : ۱۷ - ۳۱ مرداد ۱۳۹۵

فینال فوتبال المپیک به روایت یک ایرانی که وسط این مسابقه می‌دوید

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 داور بین‌المللی فوتبال ایران که دیدار فینال فوتبال المپیک ریو را قضاوت کرد در این باره گفت: خدا را شکر می‌کنم که سربلند از بازی بیرون آمدیم.

علیرضا فغانی درباره حضورش در فینال مسابقات فوتبال بازی‌های المپیک 2016، گفت: خوشبختانه با توجه به اینکه بازی دو تیم در نیمه نهایی جام جهانی با باخت سنگین برزیل همراه شده بود و بازی فینال حساس بود خدا را شکر می‌کنم که بازی به خوبی برگزار شد و دو تیم همکاری خوبی داشتند.

او ادامه داد: خوشبختانه ما به عنوان تیم داوری بازی توانستیم سربلند از این میدان بزرگ بیرون بیاییم و افتخار دیگری نصیب جامعه داوری کشور کنیم. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد تا دوران جوان ایران هم در میادین بزرگ حضور پیدا کنند.

فغانی درباره اینکه برخی از کارشناسان داوری احتمال می‌دهند او پس از قضاوت فینال فوتبال المپیک بتواند قضاوت بازی‌هایی مانند رده‌بندی یا فینال جام جهانی را انجام دهد، گفت: ما به دنبال این مسائل نیستیم و فهرست داوران حاضر در جام جهانی تا آخرین روز مشخص نیست. هیچ ضمانتی وجود ندارد که ما بر اساس قضاوت در فینال جام باشگاه‌های جهان یا المپیک بتوانیم در فینال جام جهانی هم قضاوت کنیم.

او ادامه داد: باید کیفیت و استاندارد خودمان را حفظ کنیم و خودمان را به عنوان تیم اصلی آماده نگه داریم. سعی می‌کنیم در مسابقات ساده‌تر هم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

داور بین المللی فوتبال ایران در پایان گفت: از کسانی که در این مدت به ما لطف داشتند و پیام‌های زیادی برای ما فرستادند تشکر می‌کنم. از اصحاب رسانه تشکر می‌کنم که ما را حمایت کردند. از آقای قالیباف و معاون اجتماعی شهرداری تهران که به ما پیام دادند و باعث انرژی گرفتن ما شدند و از شهردار محترم منطقه 20 و معاونش هم تشکر می‌کنم که ما را در شهرداری منطقه 20 تحمل می‌کنند.
نظرات بینندگان