arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۸۷۶۵۰
تاریخ انتشار: ۳۳ : ۲۱ - ۳۱ مرداد ۱۳۹۵

رضا یزدانی با ضربه فنی از المپیک حذف شد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
آزادکار وزن 97 کیلوگرم ایران با شکست مقابل حریف ازبکستانی در 24 ثانیه، از المپیک حذف شد.

به گزارش انتخاب، در ادامه رقابت‌های روز پایانی کشتی آزاد المپیک ریو، رضا یزدانی دارنده 2 مدال طلای جهان در مرحله شانس مجدد به مصاف رادوسلاو باران از لهستان رفت و در نهایت موفق شد با نتیجه 5 بر 4 به برتری برسد و راهی دیدار رده‌بندی شود.
یزدانی برای رسیدن به مدال برنز المپیک باید ابتدا به مصاف ابراگیموف از ازبکستان برود و در صورت پیروزی به مصاف والری آندریتسف دارنده مدال نقره المپیک لندن و مدال برنز جهان از اوکراین خواهد رفت.
به گزارش ایسنا، یزدانی پیش از این در دور نخست مقابل ابراهیم بلوکباشی از ترکیه 10 بر صفر به برتری رسید اما در مرحله یک‌هشتم نهایی مقابل ختاگ گازیموف از آذربایجان با ناداوری مسلم شکست خورد و از رسیدن به مراحل بالاتر بازماند که با توجه به صعود این رقیب آذربایجانی به دیدار فینال المپیک این شانس را پیدا کرد تا برای رسیدن به مدال برنز تلاش کند.
دیگر نماینده کشتی آزاد ایران در روز پایانی رقابت‌های المپیک 2016، میثم نصیری در وزن 65 کیلوگرم بود که با قبول شکست مقابل حریف بلغارستانی در همان مبارزه نخست از دور رقابت‌ها کنار رفت.

یزدانی در مسابقه بعدی به مصاف حریفی از ازبكستان رفت و قبل از اینكه بخواهد كاری انجام بدهد، حریف او را دو بار به زمین زد و به سرعت یزدانی را ضربه فنی كرد تا در طول 24 ثانیه، كشتی گیری كه همه روی مدال او حساب كرده بودند را از المپیك حذف كند.

نظرات بینندگان