arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۸۸۲۵۹
تاریخ انتشار: ۰۷ : ۲۰ - ۰۴ شهريور ۱۳۹۵

روحانی به زودی به قرچک می‌رود

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
معاون حقوقی رئیس جمهور گفت: به زودی رئیس جمهور به شهرستان قرچک سفر و از نزدیک با مردم سخن خواهد گفت.

به گزارش مهر، حجت الاسلام مجید انصاری عصر پنج شنبه و همزمان با هفته دولت در جمع مدیران و مسئولان، کارمندان و مردم متدین و انقلابی شهرستان قرچک اظهار داشت: پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، دشمن تلاش بسیاری برای ضربه زدن به انقلاب و نظام اسلامی کرد.

معاون حقوقی رییس جمهور افزود: ملت ایران با دستان خالی و با تکیه بر رهبری، توانست در برابر توطئه ها و نقشه های دشمنان ایستادگی کرده و به پیروزی برسد، به طوری که مقاومت ایران اسلامی، دشمنان این سرزمین را غافلگیر کرد.

وی ادامه داد: باید اتفاقات و دشمنی های استکبار با نظام و انقلاب اسلامی برای جوانان و آینده سازان کشور تبیین و تشریح شود، دشمنانی که امروز تروریست ها را در دامن خود پرورش داده و سعی دارند تا چهره آنان را تطهیر کنند.

انصاری، عزت و اقتدار ایران اسلامی را مرهون خون مطهر شهدای انقلاب دانست و گفت: دشمن می کوشد تا راه و فرهنگ شهدا را از بین ببرد اما نمی توان یاد و نام شهدایی که برای دفاع از اصول و ارزش های انقلاب از بهترین سرمایه های خود گذشتند را از ذهن ملت ایران پاک کرد.

معاون حقوقی رییس جمهور یادآور شد: دشمن از همه ابزارها و شیوه ها و کارشکنی ها از جمله تحریم و جلوگیری از توسعه کشور، برای رسیدن به اهداف خود و ضربه زدن به نظام اسلامی استفاده می کند تا نشان دهد که نظام دینی توانایی اداره کشور را نداشته و نظام جمهوری اسلامی کارآمد نیست.

وی تأکید کرد: امروز جریانات سیاسی فعال در کشور، نظام، قانون اساسی و اصل ولایت فقیه را قبول دارند و این امر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

معاون حقوقی رییس جمهور، هماهنگی و همکاری سه قوه را برای پیشبرد اهداف نظام و انقلاب بسیار مهم دانست و یادآور شد: اگر سه قوه با همکاری و همدلی به فعالیت بپردازند، کارآمدی نظام مشخص خواهد شد.

وی با اشاره به دستاوردهای دولت یازدهم در عرصه های مختلف گفت: دولت در سه سال گذشته علیرغم تمام مشکلات و قرار گرفتن در بدترین شرایط اقتصادی پس از پیروزی انقلاب اسلامی، به موفقیت هایی دست یافته که با حمایت مردم، هدایت های مقام معظم رهبری و تعامل سه قوه به دست آمده است.

وی با اشاره به برنامه ریزی صورت گرفته برای سفر رییس جمهور به قرچک یادآور شد: به زودی رئیس جمهور به این شهرستان سفر خواهند داشت و از نزدیک با مردم سخن خواهد گفت.
نظرات بینندگان