arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۹۰۶۶۴
تاریخ انتشار: ۰۱ : ۱۱ - ۱۷ شهريور ۱۳۹۵

انفجار مین 3 نوجوان کردستانی را راهی بیمارستان کرد

2 نفر از مجروحان مصدومیت جزیی داشتند که به صورت سرپایی مداوا شدند، اما یک نفر از آنها قسمتی از پای راست خود را از دست داده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
فرماندار شهرستان سروآباد گفت: بر اثر انفجار یک عدد مین به جامانده از دوران جنگ تحمیلی در اطراف گردنه «تته» از توابع بخش اورامان شهرستان سروآباد، سه نوجوان مصدوم شدند.

‌به گزارش انتخاب ، علی مفاخری اظهار کرد: سه نوجوان 15 ساله اورامانی که برای تفریح به منطقه اطراف گردنه تته رفته بودند، متاسفانه بر اثر انفجار مین بجای مانده از دوران جنگ تحمیلی در این منطقه، دچار آسیب شدند.

وی افزود: 2 نفر از مجروحان مصدومیت جزیی داشتند که به صورت سرپایی مداوا شدند، اما متاسفانه یک نفر از آنها به نام «محمد ابراهیمی» قسمتی از پای راست خود را از دست داده است.

فرماندار سروآباد با اشاره به اینکه پس از این حادثه نیروهای امدادی و فوریت‌های پزشکی 115 مستقر در شهر اورامان به محل حادثه اعزام و مصدومان را مداوا کردند، تصریح کرد: نوجوانی که بیشترین مجروحیت را داشت به سنندج منتقل شده و در حال مداواست.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان هم در مورد آخرین فرد مجروح عنوان کرد: محمد ابراهیمی، 16 ساله روز دوشنبه(15 شهریور) به بیمارستان بعثت سنندح منتقل شده که از ناحیه پاشنه پا دچار آسیب شده است.

سجادی، وضعیت عمومی این نوجوان را رضایت بخش اعلام و خاطرنشان کرد: وی هم اکنون در بخش ارتوپدی این بیمارستان بستری است و کارهای درمانی او در حال انجام است.
منبع: ایسنا
نظرات بینندگان