arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۹۱۷۱
تاریخ انتشار: ۰۵ : ۱۱ - ۳۱ خرداد ۱۳۹۰

ملک زاده امروز سر کار نرفت

منابع آگاه از حاضر نشدن محمد شریف ملک زاده، معاون جدید اداری و مالی وزارت امورخارجه بر سر کار خود خبر دادند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
ایران دیپلماتیک نوشت: پس از انتصاب محمد شریف ملک‌زاده به عنوان معاون اداری مالی وزارت امور خارجه برخی نمایندگان با این انتصاب مخالفت کرده و کمیسیون امنیت ملی با تشکیل جلسه‌ای با حضور علی اکبر صالحی وزیر امور خارجه این موضوع را بررسی و وزیر خارجه قول داد که موضوع ملک‌زاده را از وزارت اطلاعات استعلام و در صورت مخالفت وزارت اطلاعات با این انتصاب، ملک‌زاده را از این سمت عزل کند.

منابع آگاه از حاضر نشدن محمد شریف ملک زاده، معاون جدید اداری و مالی وزارت امورخارجه بر سر کار خود خبر دادند.

این منبع آگاه از جلسه صبح امروز ملک زاده در خارج از دستگاه دیپلماسی خبر داد. هنوز محتوایی از جلسه صبح امروز ملک زاده به بیرون درز نکرده است اما برخی منابع از احتمال استعفای وی تا عصر امروز خبر داده اند.

عصر دیروز نامه وزارت اطلاعات به صالحی برای اعلام عدم صلاحیت ملک زاده فرستاده شد. پرویز سروری نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس هم در گفت و گو با خبرگزاری فارس این خبر را تائید کرد.

پس از انتصاب محمد شریف ملک‌زاده به عنوان معاون اداری مالی وزارت امور خارجه برخی نمایندگان با این انتصاب مخالفت کرده و کمیسیون امنیت ملی با تشکیل جلسه‌ای با حضور علی اکبر صالحی وزیر امور خارجه این موضوع را بررسی و وزیر خارجه قول داد که موضوع ملک‌زاده را از وزارت اطلاعات استعلام و در صورت مخالفت وزارت اطلاعات با این انتصاب، ملک‌زاده را از این سمت عزل کند.
نظرات بینندگان