arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۹۴۵۰
تاریخ انتشار: ۴۶ : ۲۰ - ۰۲ تير ۱۳۹۰

مديرعامل منطقه آزاد اروند بازداشت شد

علي اصغر پرهيزكار مديرعامل منطقه آزاد اروند كه امروز بازداشت شد از ياران قديمي اسفنديار رحيم مشايي در راديو تهران است. وي كه جزء‌ اخراجي‌هاي راديو تهران است با عزيمت مشايي به سازمان فرهنگي - هنري شهرداري تهران و سپس سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري وي را مشايعت مي‌كند. پرهيزكار كه داراي سطح تحصيلات اوليه است در زمان رياست مشايي در سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري مديرعامل صندوق تازه‌ تأسيس حفظ و احياي آثار تاريخي مي‌شود و با انتصاب حميد بقايي به عنوان رئيس سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري، پست مديرعاملي كانون اتومبيلراني و جهانگردي را از آن خود مي‌كند. وي كه از ياران نزديك مشايي و بقايي است با مهره‌چيني بقايي در مناطق آزاد، مديرعامل منطقه آزاد اروند مي‌شود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
فارس: مديرعامل منطقه آزاد اروند بازداشت شد.

علي‌اصغر پرهيزكار مديرعامل منطقه آزاد اروند توسط نيروهاي امنيتي بازداشت شد. 

 وی از ياران قديمي اسفنديار رحيم مشايي در راديو تهران است. 

وي كه جزء‌ اخراجي‌هاي راديو تهران به شمار می آید با عزيمت مشايي به سازمان فرهنگي - هنري شهرداري تهران و سپس سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري وي را مشايعت مي‌كند. 

پرهيزكار كه داراي سطح تحصيلات اوليه است در زمان رياست مشايي در سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري مديرعامل صندوق تازه‌ تأسيس حفظ و احياي آثار تاريخي مي‌شود و با انتصاب حميد بقايي به عنوان رئيس سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري، پست مديرعاملي كانون اتومبيلراني و جهانگردي را از آن خود مي‌كند. 

وي كه از ياران نزديك مشايي و بقايي است با مهره‌چيني بقايي در مناطق آزاد، مديرعامل منطقه آزاد اروند مي‌شود. 
نظرات بینندگان