arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۹۴۸۲
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: ۲۶ : ۱۳ - ۰۳ تير ۱۳۹۰

رئیسی: حضور گزارشگر ویژه حقوق بشر در ایران با فتنه همراه است

معاون اول قوه قضائیه گفت: دستگاه قضا معتقد است حضور گزارشگر ویژه حقوق بشر در ایران با فتنه همراه است زیرا آنها می خواهند با هدایت ضد انقلاب پس از حضور در ایران جنجال درست کنند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
مهر: معاون اول قوه قضائیه گفت: دستگاه قضا معتقد است حضور گزارشگر ویژه حقوق بشر در ایران با فتنه همراه است زیرا آنها می خواهند با هدایت ضد انقلاب پس از حضور در ایران جنجال درست کنند.

حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی پنجشنبه شب در حاشیه بزرگداشت شهدای هفتم تیر در جمع خبرنگاران با بیان اینکه یکی از سخت ترین کارها در کشور، کار قضایی است گفت: در دستگاه قضایی رسیدگی سریع و دقیق به پرونده ها مطرح است و این اولویت دستگاه است تا هر پرونده با سرعت و دقت انجام شده و این خود زمینه پیشگیری از جرایم را فراهم می کند.

وی افزود: دستگاههای اجرایی کشور هر یک مسئول پیشگیری از ناهنجار ها هستند و باید در این مسیر حرکت کنند. به عنوان مثال در بحث پیش گیری از مفاسد اقتصادی و مفاسد اجتماعی دستگاههای متولی باید در کاهش این جرایم فعالیت و بررسی کنند که چرا و چگونه این جرایم رخ می دهد.

معاون اول قوه قضائیه در مورد اقدامات دستگاه قضا در بحث امنیت اجتماعی و مبارزه با اشرار گفت: به دادستانهای سراسر کشور دستور داده شده تا در پرونده های موادمخدر، مفاسد اجتماعی و اشرار با همکاری نیروهای انتظامی و امنیتی به سرعت پرونده ها را پیگیری کرده و تا حصول نتیجه قطعی آن را دنبال کنند تا حکم نهایی اجرا شود حتی در دیوان عالی کشور هم خارج از نوبت باید این پرونده ها پیگیری شود تا مردم در جریان کار قرار بگیرند.

رئیسی در پاسخ به پرسش دیگر خبرنگار مهر مبنی بر اختلاف نظر رئیس دستگاه قضا با وزیر امور خارجه در مورد حضور گزارشگران ویژه حقوق بشر در ایران گفت: دستگاه قضا دیدگاهش این است که حضور گزارشگر ویژه با فتنه همراه است زیرا آنها می خواهند با هدایت ضد انقلاب پس از حضور در ایران جنجال درست کنند برای همین ما با حضور این افراد مخالفیم.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۴
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۳
0
2
خوب خود مخالفت شما هم با حضور گزارشگر سازمان ملل مي تواند با جنجالهاي بزرگتري عليه ايران در سطح بين المللي همراه باشد.
ناشناس
|
CANADA
|
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۳
0
1
باز این فتنه و فتنه بازی شروع شد!!!!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۴
0
0
به قول معروف دمپایی رو که برداری گربه کوره خودش حساب کارش دستش میاد
آنرا که حساب پاک است از محاسبه چه باک است رییس جان؟!
نظرات بینندگان