arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۹۶۲۱
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: ۳۲ : ۱۹ - ۰۴ تير ۱۳۹۰

پایان نامه نظامی بدهید از سربازی معاف شوید

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

دانشجویان مقطع دکترا که پایان نامه آنها در زمینه دفاعی و نظامی است از خدمت سربازی معاف می شوند ،هم اکنون بیش از 400 پایان نامه دانشگاهی در حوزه های دفاعی و نظامی در حال نگارش است.

رئیس موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی کشور در مراسم افتتاح مرکز همکاریهای علمی و امور نخبگان موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی در دانشگاه بیرجند گفت: هدف از راه اندازی این مراکز همکاری هرچه بیشتر با دانشگاهها و استفاده از ظرفیت های نخبگان در حوزه های دفاعی و نظامی است.

 این دفاتر با عنوان دفاتر نوآوران شهید فهمیده در 16 استان دیگر نیز راه اندازی شده است.

 آقای ولوی با بیان اینکه هم اکنون 50 شرکت دانش بنیان در صنایع دفاعی کشور فعال است افزود: درصدد توسعه دانش و تولید علم در همه عرصه ها مانند میکروالکترونیک ، فن آوریهای نو و حوزه های فضایی هستیم تا به جایگاه اول دنیا در این خصوص دست یابیم .

 آقای میری رئیس دانشگاه بیرجند هم با بیان اینکه این دانشگاه در پنج رشته مقطع دکترا و 63 رشته مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد گفت : به کارگیری توانمندی های علمی دانشجویان و دانشگاهیان و در اولویت قرار دادن طرح های پژوهشی از برنامه های این دانشگاه است.

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۱۱ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۴
0
0
پس سربازی برای اقشارفقیراست؟
پاسخ ها
عامک
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۴
چه ربطی داره مگه فقط پولدارها تو مقطع دکترا تحصیل مکنند
عامک
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۵۷ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۴
0
0
امیدوارم بها دادن به علم و فن آوری و دادن امتیزات به نخبگان بیشتر شود تا انگیزه ای شود برای ادامه تحصیل بیشتر جوانان این مرز و بوم
نظرات بینندگان