کد خبر: ۳۰۲۴۰
تاریخ انتشار: ۵۴ : ۱۱ - ۱۱ تير ۱۳۹۰

حسینیان: نمایندگان در شرایط كنونی سئوال از احمدی نژاد را مصلحت نمی‌دانند

حسینیان گفت: در روزهایی كه نمایندگان از احمدی‌نژاد ناراحت بودند این امضاها جمع‌آوری شده است و برخی از این نمایندگان در شرایط كنونی مطرح شدن طرح را مصلحت نمی‌دانند و امضای خود را پس خواهند گرفت.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
حسینیان گفت: در روزهایی كه نمایندگان از احمدی‌نژاد ناراحت بودند این امضاها جمع‌آوری شده است و برخی از این نمایندگان در شرایط كنونی مطرح شدن طرح را مصلحت نمی‌دانند و امضای خود را پس خواهند گرفت.

روح الله حسینیان رئیس فراكسیون دولتگرایان مجلس در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به طرح سؤال از رئیس جمهور كه به امضای یكصد نماینده مجلس رسیده است گفت كه بعید می‌داند این طرح در صحن علنی مطرح شود.

وی با بیان اینكه مصلحت نیست طرح سؤال از رئیس جمهور بنا به شرایط منطقه و شرایط داخلی مطرح شود، افزود: اكنون جهان اسلام در حال بیداری است و چشم همه دنیا به جمهوری اسلامی ایران به عنوان یك الگوی رفتاری و موفق از یك نظام اسلامی است؛ بنابراین با توجه به این شرایط مصلحت نیست طرح سؤال از رئیس جمهور در صحن علنی مطرح شود.

حسینیان همچنین گفت: متأسفانه كسانی كه طرح سؤال از رئیس جمهور را پیگیری می‌كنند بیشتر بر مبنای رفتار شخصی خودشان این كار را كرده‌اند و با توجه به ملاقات اخیر نمایندگان با رهبر معظم انقلاب، قطعا طرح سؤال از رئیس جمهور مورد رضایت مقام معظم رهبری نیست.

رئیس فراكسیون انقلاب اسلامی از احتمال منتفی شدن طرح سؤال از رئیس جمهور و پس گرفتن امضا از سوی نمایندگان خبر داد و گفت: فراكسیون انقلاب اسلامی مخالف طرح سؤال از رئیس جمهور است و به هیچ عنوان از این طرح حمایت نكرده و نمی‌كند. البته در آن روزهایی كه نمایندگان از دست آقای احمدی نژاد ناراحت شده بودند این امضاها جمع‌آوری شده است و برخی از این نمایندگان در شرایط كنونی مطرح شدن طرح را مصلحت نمی‌دانند و امضای خود را پس خواهند گرفت.

وی با بیان اینكه فراكسیون انقلاب اسلامی استراتژی مدارا با دولت را در دستور كار خود قرار داده است، گفت: ما می‌خواهیم دولت بیشتر به كارهای خدماتی و عمرانی خود برسد و در سال جهاد اقتصادی خدمتگذاری به مردم را شدت بدهد.
نظرات بینندگان