arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۰۳۳۷
تاریخ انتشار: ۵۹ : ۱۳ - ۱۲ تير ۱۳۹۰

شناي 48 ساعته یک جسد در استخر!

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
جسد یك زن هائيتيايي تبعه آمريكا بیش از 2 روز بدون آنکه توجه دیگر شناکنندگان را جلب کند، در یک استخر عمومی شناور بوده است.

ماری جوزف ۳۶ ساله روز یکشنبه ۲۶ ژوئن، وارد استخر «وترنز مموریال» در شهر فال‌ریور شد و هرگز از آن خارج نشد. بنا بر گزارش‌ها یک پسربچه این موضوع را به مسؤولان استخر اطلاع داد اما جسد بعد از آن کشف شد که چند نوجوان برای آب‌تنی مخفیانه، نیمه‌شب وارد استخر شدند. مقام‌های ایالت ماساچوست که در حال تحقیق در باره این موضوع هستند، استخرهای دولتی را در این ایالت تعطیل کرده‌اند. 2 نفر از مراقبان استخر نيز بعد از این حادثه تعلیق شده‌اند.

مقامات بهداشتی تلاش می‌کنند نگرانی‌های مردم را کاهش دهند. آنها می‌گویند کلر موجود در آب موجب حفاظت در برابر آلودگی ناشی از جسد شده است. ریچارد سالیوان، وزیر ایالتی در امور انرژی و محیط زیست به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفت: «شواهد حاکی از این است که یک زن به مدت چند روز در آب بوده و هیچ‌یک از کارکنان استخر و مشتریان آن متوجه این موضوع نشده‌اند». او با اشاره به اینکه روند کار در جایی مختل شده، گفت که اقدامات لازم برای اطمینان از وضع تمام استخرهای ایالت ماساچوست در جریان است. خانم جوزف، قربانی این حادثه اهل هاییتی است و 5 فرزند دارد.
نظرات بینندگان