کد خبر: ۳۰۳۳۹
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۰۰ : ۰۱ - ۱۲ تير ۱۳۹۰

10 شیطان باغ وحشت خمینی‌شهر بازداشت شدند

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
رئیس‌پلیس استان اصفهان از بازداشت 10 مهاجم باغ وحشت در خمینی‌شهر خبر داد.

سردار حسن کرمي، با اشاره به نقش رسانه‌ها در انعکاس خواسته‌هاي مردم و عملکرد مسؤولان به يکديگر، گفت: امروز اکثر رسانه‌هاي اصفهان نقش خوبي در اطلاع‌رساني و اطمينان‌سازي مردم ايفا مي‌کنند.

وي از عواقب عدم انعکاس صحيح واقعيات جامعه توسط رسانه‌ها سخن گفت و افزود: در اين صورت علاوه بر اينکه اطمينان مردم به رسانه‌ها کاهش مي‌يابد، ديدگاه‌هاي غيرکارشناسانه و برخي اغراض نيز منعکس و موجب ايجاد نگراني در مردم مي‌شود.

فرمانده انتظامي استان اصفهان طرح «گشت پارک» را اقدام شاخص نيروي انتظامي استان دانست و از رسانه‌ها خواست چنين کارهاي بزرگي را که در استان انجام مي‌شود رسانه‌اي کنند تا مردم بدانند با اجراي اين طرح، پليس در کنار آنهاست و از نزديک مي‌خواهد امنيت آنها را تامين کند.

وي افزود: اگر در کنار انعکاس واقعيات جامعه و اقدامات مسؤولان در رسانه‌ها، ضعف‌ها هم گفته شود خوب است و مي‌تواند مثمرثمر باشد در غير اين ‌صورت اگر تنها قرار باشد ضعف‌ها گفته شود و عملکردها و توانايي‌هايي که مردم بايد باخبر شوند گفته نشود، رسانه راه به جايي نخواهد برد.

کرمي درباره برخي تحليل‌ها درباره علت وقوع حادثه خميني‌شهر، گفت: کار پليس تحليل جرم نيست بلکه پليس مسؤول برخورد با جرم و دستگيري مجرمان است که پليس اين وظيفه خود را به خوبي و در کمترين فرصت انجام داد اما رسانه‌اي نشد که پليس در کمتر از نيم روز مشخصات مجرمان را به‌دست آورد و تاکنون نيز 10 تن از آنان را دستگير کرده است.

وي تاکيد کرد: اگر جرمي در استان اصفهان اتفاق بيفتد قاطعانه برخورد خواهيم کرد.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
ناشناس
|
UNITED STATES
|
۰۴:۳۸ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۲
0
1
حالا مثل عقرب سیاه کی آزادشون می کنید؟
نظرات بینندگان