کد خبر: ۳۰۵۷۷
تعداد نظرات: ۸ نظر
تاریخ انتشار: ۱۶ : ۲۲ - ۱۳ تير ۱۳۹۰

طائب: مشایی ابوبكر زمان است

حجت الاسلام مهدی طائب گفت: شیعه دلیل دارد كه انسان نباید در مواضع تهمت خودش را قرار دهد و اگر چنین كاری انجام دهد، كار حرام انجام داده است، احمدی نژاد می دانست كه خانه نشستن از این باب حرام است، و بر این گناه صغیره اسرار كرد و این گناه را به گناه كبیره تبدیل كرد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
حجت الاسلام مهدی طائب گفت: شیعه دلیل دارد كه انسان نباید در مواضع تهمت خودش را قرار دهد و اگر چنین كاری انجام دهد، كار حرام انجام داده است، احمدی نژاد می دانست كه خانه نشستن از این باب حرام است، و بر این گناه صغیره اسرار كرد و این گناه را به گناه كبیره تبدیل كرد.

به گزارش آینده؛ حجت الاسلام مهدی طائب، استاد حوزه و دانشگاه و رییس قرارگاه عمار در چهارمین روز از دوره آموزشی ـ تربیتی والعصر كه به همت دانشگاه امام صادق(ع) در اردوگاه صاحب الزمان (عج) تهران برگزار شد، گفت: بحث پیرامون شناخت ماهیت یهود است گاهی پیرامون اقدامات كلی آن (اقدامات استراتژریك) و گاهی پیرامون اقدامات مقطعی یهود است.

وی با طرح این پرسش كه پرتوكول ها استراتژی یهود هستند یا تاكتیك آن، بیان كرد: پروتوكل تاكتیك های یهود است، بدین معنا كه مربوط به زمانی است كه رسانه به شكل موجود توسط خود آن ها و یا توسط دیگران به وجود آمده است، یهود این تاكتیك را طراحی كرد كه استراتژی كلی خودش را در زمینه سلطه در مقاطع مختلف انجام دهند.

استاد حوزه و دانشگاه در ادامه با بیان این كه این پروتوكل ها وقتی بخواهند به مرحله اجرایی برسند به عملیات های ریزتری تبدیل می شوند، افزود: در باب یهود دو مطلب مهم است نخست این كه تاكتیك یهود را باید به زمان بتوانیم بشناسیم ، و دیگر این كه آیا امروز تاكتیك آن ها همان پروتوكل ها است؟ اگر همان پروتوكل ها است، باید در نظر گرفت كه برنامه های، ریز اجرایی آن ها چیست، زیرا یهود به اقتضاء تغییر زمینه های عملیاتی تاكتیك ها را عوض می كند.

وی خاطر نشان كرد: شكی نیست كه وضعیت صهیونیست و یهود قبل از پیروزی انقلاب شكوهمند اسلامی، با وضعیت آن ها بعد از انقلاب به طور اساسی تغییر كرده، زیرا انقلاب اسلامی زمینه عملیاتی را در دنیا متفاوت كرد. تا قبل از پیروزی انقلاب ما یهود بر شطرنج سیاسی دنیا مسلط مطلق بود، یعنی دنیا را در دو بلوك شرق و غرب(جماهیر شوروی و آمریكا) تقسیم كرده بود.

حجت الاسلام طائب اشاره كرد: امروز یك محقق فرانسوی با ادله قابل قبول ثابت كرده است كه سرخ پوست های آمریكایی مسلمان بوده اند و یهود برای سلطه بر قاره آمریكا و یهود، آنان را با زور مجبور به بت پرستی كرده است و بعد تمدن آمریكایی را در آن جا به وجود آورده است.

وی ادامه داد: هنگامی كه انقلاب اسلامی پیروز شد، كشوری بر خلاف نظرات یهود پدید آمد، به عبارتی بیرون از این شطرنج سیاسی قرار گرفت و جریانی به صورت سه طرفه شكل گرفت، بر این اساس دیگر شگردهای قبلی یهود كارساز نبود، زیر آن ها در معاملاتی جواب گو بود كه طرفین مسلط باشند، لذا تا مدتی به دلیل بی اطلاعی هایی كه داشتند دچار اشتباه می شدند و به همین جهت جنگ را علیه ایران آغاز كردند، ولی آن ها نتوانستند از تاكتیك های سابق استفاده كنند بنابراین مجبور شدند به سمت تاكتیك های جدید و نوین حركت كنند.
 

استاد حوزه و دانشگاه با یادآوری جریان نفوذی یهود، و با طرح این پرسش كه امروز ما با چه جریان نفودی یهود مواجه هستیم، به زمان حكومت رسول خدا اشاره كرد و اظهار داشت: ما می توانیم از حكومت پیغمبر(ص) نقطه ضعف بگیریم؟ آیا حكومت پیغمبر را می توان آسیب شناسی كرد؟ یك نظریه این است كه پیغمبر(ص) معصوم بودند و كسی كه علم مطلق دارد حكومتش نقطه ضعف ندارد، ولی این نظر درست نیست و می توان حكومت پیغمبر را آسیب شناسی كرد؛ برای این كار باید حكومت را تعریف كرد.

 وی اضافه كرد:حكومت یعنی مجموعه اداره یك منطقه، شهر و قاره و ... ؛ كلمه مجموعه در ذات حكومت است، همانند این كه خدای متعال بر این عالم به صورت مجموعه ای حكومت می كند، خدا برای هدایت انسان ها پیغمبران، برای هدایت پیغمبران، جبرئیل و برای تنظیم امور ملائك را فرستاد و خلق كرد، به عبارتی خداوند به وسیله ابزار حكومت می كند، بنابراین حكومت پیغمبر(ص) یعنی مجموعه؛ مجموعه پیامبر(ص) و كسانی كه در اداره كشور با آن حضرت همكاری می كردند.

 رییس قرارگاه عمار در ادامه افزود: پیامبر(ص) معصوم بودند، ولی زیر مجموعه اجرایی ایشان در حكومت به جز علی بن ابی طالب(ع) معصوم نبودند، لذا اشتباه آن ها همان اشتباه حكومت و نقطه ضعف است، اگر تمامی كسانی كه با پیامبر همكاری می كردند همانند رسول خدا(ص) بودند حكومت هیچی ضعفی نداشت، ولی چون اینگونه نبودند لذا حكومت پیغمبر دارای آسیب است و بررسی و آسیب شناسی ما در واقع پیرامون حكومت رسول خدا(ص) است و نه حاكمیت آن حضرت.

 وی در همین خصوص یادآور شد: بزرگتری ضعف حكومت پیغمبر(ص) این بود پیامبر اكرم فرصت كافی برای تربیت نیرو به اندازه لازم نداشت، به جهت این كه پیغمبر كلا 23 سال فرصت داشتند (از آغاز بعثت تا رحلت) و محیطی برای آموزش نیاز داشتند كه فراهم نبود، علاوه بر این تا عده ای دور پیغمبر(ص) جمع می شدند مشركین آن ها را شكنجه می كردند ولذا آن ها به سوی مدینه هجرت كردند و در آنجا توانستند به صورت سطحی و كم توسط «مصعب» به مسائل مدیریتی و اجرایی آشنا شوند، كه البته مقداری از آن ها در جنگ ها شهید شدند.

حجت الاسلام طائب با ذكر این كه حكومت پیغمبر اكرم(ص) از منافقان ضربه خود، عنوان كرد: شیوه برخورد با منافق بر دو نوع است، نخست این كه آن را رها نموده و دیگری این كه از ضربه زدن آن جلوگیری كرد، لذا نمی توان به آن به صورت علنی(با شمشیر) ضربه وارد كرد، زیرا ضربه علنی به منافق، ضربه وارد كردن به خود است، بنابراین باید پوسته نفاق منافق راتبیین و تشریح كرد و بعد اقدام عملی نمود و باید در نظر داشت كه نمی توان منافقان را بدون سیستم امنیتی اطلاعاتی تخریب كرد و چون پیغمبر(ص) چنین نیروی امنیتی نداشتند، حكومت شان دچار مشكلاتی شد.

 وی در ادامه این مطلب گفت: امام خمینی(ره) وقتی انقلاب را شروع كرد چند نیرو مفید و ارزشمند داشت كه بعد توسط دشمن به شهادت رسیدند، وقتی انقلاب آغاز شد محیط های اردویی و آموزشی در اوایل انقلاب نداشتیم و همانند امروز نبود و با آغاز جنگ امام فرمودند «این جنگ از الطاف خفیه است، بروید آن را جدی بگیرید»، لذا این چنین شد كه با توجه و پیروی از سخن امام انقلاب شكوهمند اسلامی ایران توانست به موفقیت های علمی و ارزشی بسیاری در همه عرصه ها برد و در برابر یهود(استكبار جهانی) پیروز شده و پیروز بماند.

 حجت الاسلام طائب سپس با بیان این كه مستند «ظهور بسیار نزدیك است»، اسم و هم محتوایی غلط دارد، گفت: محتوای این مستند به مخاطب القا می كند كه امام زمان شش ماه و یا یك سال دیگر بایدظهور كند، لذا منجر می شود كه مردم بار سنگین انقلاب شكوهمند اسلامی را بر زمین گذاشته و منتظر ظهور بمانند و یهود(آمریكا و اسرائیل) از این فرصت و خلاء به وجود آمده كمال استفاده را ببرند.

 وی ادامه داد: كسی كه می گوید ظهور بسیار نزدیك است، باید این منطق را داشته باشد كه امام زمان برای تشكیل حكومت نیاز به كارگزار عادل دارد و به اندازه اداره كل دنیا آدم عادل می خواهد، كسانی كه این مستند را ساختند باید برای همه مشخص كنند كه این مقدار نیروی عادل دارند یا خیر؟

 رییس قرارگاه عمار سپس اشاره كرد: در این مستند گفته می شود كه احمدی نژاد، شعیب بن صالح است؛ كسی كه خود را یازده روز خود را خانه نشین می كند و به هیچ كس نمی گوید كه چرا از خانه خارج نمی شود، شعیب بن صالح است؟ امروز احمدی نژاد برای این كه به عدالت برگردد باید استغفار كند(انسان به دائره وسعت درگیری وسعت حرام و حلال پیدا می كند)، چون یازده روز در خانه نشست و به هیچ كس نگفت چرا از خانه بیرون نمی آید؛ در نتیجه مردم تهمت زدند كه رییس جمهور ضد ولایت است و ...، شیعه دلیل دارد كه انسان نباید در مواضع تهمت خودش را قرار دهد و اگر چنین كاری انجام دهد، كار حرام انجام داده است، احمدی نژاد می دانست كه خانه نشستنش از این باب حرام است، و بر این گناه صغیره اسرار كرد و این گناه را به گناه كبیره تبدیل كرد، لذا از عدالت ساقط شد، پس نمی توان گفت كه احمدی نژاد شعیب بن صالح است.

 نویسنده كتاب تبار انحراف با طرح این سؤال كه چرا دنیا 32 سال است به طور مرتب به ایران در تمامی عرصه ها حمله می كند، گفت: دشمن به این جهت ایران را مورد هجمه قرار می دهد كه ایران مقدمه ساز است و می دانند كه سخن امام صحیح است، بنابراین در این سال ها به شدت حمله كردند تا این نظام را نابود كنند.

 وی ادامه داد: شیطنتی به ذهن غربی ها برای براندازی نظام جمهوری اسلام خطور كرد كه با چهره مثبت وارد شوند، لذا مستند ظهور بسیار نزدیك است را ساختند تا مردم این بار انقلاب را بر زمین بگذارند.

 حجت الاسلام طائب خاطرنشان كرد: بی شك این مستند كار یهود بود و این مستند توسط مشایی حمایت شد و مشایی نفوذی آن ها است و ابوبكر زمان است، به عبارتی ابوبكر در مشایی تجلی یافته است.

 وی گفت: امروز اگر مشایی را بشناسیم اعتراض ما به احمدی نژاد فروكش خواهد كرد، مشایی فردی بسیار پیچیده، امنیتی، كاربلد و جاسوس است. مشایی از سال 59 كه سپاه تشكیل شد در اطلاعات رامسر از نیروهای آقای سردار نقدی بود بنابراین كارهای اطلاعاتی را آموخت و در ایجاد وزارت اطلاعات او نیروی وزارتی و باز جو شد. هنر بازجو در آن موقع این بود كه كسی را كه بازجویی می كنند، توبه كند؛ یكی از سوژه های ایشان كه تواب شد خانمی بود كه توابه شد(گفت نظام حقه و ما باطلیم و توبه كرد) و مشای با این خانم ازدواج كرد لذا از وزارت اطلاع اخراج شد.

 وی اضافه كرد: خانم مشایی دو برادر داشت كه از مجاهدین خلق بودند و هستند كه یكی از آن ها به درك واصل شد یكی دیگر هم در این حمله كه جدیدا به اردوگاه الشعب در عراق شد، احتمالا فوت كرده است؛ به دلیل این كه دو تن از اقوام مشاهی از مجاهیدن خلق بودن از وزارت اطلاعات اخراج شد. مشایی آدم امنیتی كاربلدی بود كه از وزارت اطلاعات خارج شد و دیگر او را تحت نظر نگرفتند و خطرناكترین عنصر، عنصری اطلاعاتی است كه اخراج شود ولی تحت نظر نباشد سپس مشایی با حفظ ظاهر در قالب كارهای فرهنگی جذب تلویزیون شد و در مدتی در سیمای معارف بود.

 حجت الاسلام طائب سپس به تبیین چگونگی رییس جمهور شدن احمدی نژاد پرداخت و افزود: سال دوم رییس جمهوری خاتمی جریان حزب الله به این فكر افتاد كه اگر روند حاكم به همین ترتیب به سوی جلو حركت كند جریان خاتمی نظام را از بین خواهند برد، لذا گفتند كه جریان حزب الله باید ورود پیدا كند تا بر جریان انتخابات سلطه مردمی پیدا كند و در انتخابات پیروز شود، بنابراین یك گروه هزار نفره از سراسر كشور جمع شدند و از میان آن ها 300 نفر و از بین آن ها گروه شانزده نفره ای تشكیل شد كه جلساتی برگزار شد و به این اندیشه بودند كه چگونه بتوانند در جریان انتخابات ریاست جمهوری، در انتخاب مردم مؤثر باشند، یكی از افراد آن گروه احمدی نژاد بود و بنده نخستین باری كه احمدی نژاد را دیدم در این جلسات بود.

 وی ادامه داد: در این جلسه آقایان احمدی نژاد، فدایی، توكلی، باهنر، رحیم پور، مرتضی نبوی، زاكانی و یك نماینده از تلویزیون آمده بودند؛ تنها نكته مطرح این بود كه چگونه بر اوضاع سلطه پیدا كنیم. اولین چیزی كه مطرح شد این بود كه بالاخره در انتخابات باید رأی مردم را جذب كنیم و در آن جلسه بحث شد كه تابلویی را بلند كنیم كه مردم ذیل این تابلو جمع شوند و در آن جلسه بحث شد و من پیشنهاد دادم كه ما همان تابلویی كه امام خمینی(ره) بلند كرده بود و مردم آن را به فراموشی سپردند را بلند كنیم، و امام گفته بود كه ما مقدمه ساز ظهور امام زمان(عج) هستیم و این امروز فراموش شده است، اگر این تابلو را برای مقدمه سازی بلند كنیم مردم دور این شعار جمع می شوند؛ در آن نشست تنها كسی كه خیلی استقبال كرد احمدی نژاد بود و بالاخره این طرح قبول شد.

 استاد حوزه و دانشگاه خاطرنشان كرد: در این جلسات كارها بین افراد تقسیم می شد آن فردی كه از همه بهتر كارش را انجام می داد احمدی نژاد بود( یعنی دیگران امكاناتشان از احمدی نژاد بیشتر بود ولی او با كمترین امكانات كار را بهتر انجام می داد و در اجرا خوب شناخته شد) نتیجه آن جلسات در مجموع این شد كه شورای شهر تهران را در دست گرفتیم و شورای شهر و انتخاب شهردار می تواند برای معرفی قدرت عملیاتی حزب الله پله ای باشد. اعضای گروه مشغول انتخاب شهردار بودند و این كه چه كسی می تواند شهردار باشد، و آن كسی كه از همه از نظر اجرایی خودش را بیشتر نشان داده بود احمدی نژاد بود، لذا شهردار شد، وقتی می خواست شهردار شود برای معاون فرهنگی اش مهره می خواست به آقای ماندگاری گفت ولی ماندگاری امتناع كرد و به افراد دیگری هم گفته بود كه آن ها هم امتناع كرده بودند.

 رییس قرارگاه عمار اضافه كرد: یكی از آن حلقه های جلسه مشایی را به احمدی نژاد معرفی كرد ولی احمدی نژاد آن را اول نپذیرفت (گفت اگر مذهبی تر باشد بهتر است) ولی بعد با اسرار قبول كرد، و مشایی وارد كار شد در حالی كه جاسوس و نفوذی دشمن بود؛ بنابراین در این حلقه ها دشمن نفوذی داشت و حركت را می دید و در رقم متوجه شده بود كه احمدی نژاد ریس جمهور می شود و معلوم بود، لذا مشایی را كنار دست احمدی نژاد در شهرداری قرار داد و مشایی بر او مسلط شد ـ هیچ كدام از افراد این گروه، مشایی را نمی شناختیم ـ ورود مشایی همانا، و سلطه او روز به روز بیشتر می شد.

 وی نیز اشاره كرد: بنده مبدأ اطلاعات آیت الله مصباح را نمی دانم ولی هر چه بود این حرف را خدایی گفت كه مشایی فراماسونر است. ماسون های بزرگ آدم های مرتاض اهل ریاضت هستند و قدرت های شخصی دارند (همانند فروغی كه از بزرگترین ماسون های ایران است). مشایی مرتاضی بسیار قوی است؛ ریاضت های شدیدی(نماز ها سه ساعته و ...) كشیده است كه هیچ كس تاب و توان آن را ندارد، مشایی از هنگامی كه در شهرداری كنار احمدی نژاد شروع به كار كرد یك چایی از احمدی نژاد(در دوران ریاست جمهوری) و شهرداری نخورد و اكثرا روزه است و غذای خود را همیشه به همراه دارد و هیچ دینی ندارد.

 حجت الاسلام طائب تشریح كرد: احمدی نژاد هنگامی كه وارد شهرداری شد ما از سلطه مشایی بر احمدی نژاد غافل شدیم و احمدی نژاد را تا موقع ریاست جمهوری رها كردیم، و با توجه به این كه احمدی نژاد در شهرداری به شدت خود را نشان داده، تصمیم گرفتیم برای ریاست جمهوری گزینه مناسبی است (قبل از ریاست جمهوری احمدی نژاد به یكی از دوستان گفتم كه كسی همانند رجایی می خواهد رییس جمهور آینده شود، گفت نگذارید پس بالا بیاید، گفتم چرا؟ پاسخ داد: رجایی دوتا ویژگی داشت كه اگر زنده می ماند مقابل امام می ایستاد؛ یكی خیلی اعتماد به نفس داشت یكی هم خیلی بهزاد را قبول داشت، این بهزاد را رجایی آورد در گردونه اجرایی با تمام مشكلاتی او و همسرش داشت).

 وی بیان كرد: در جلسه ای كه داشتیم یك عده مخالف ریاست جمهوری احمدی نژاد بودند و با آمدن قالیباف موافق بودند، یك عده قبول داشتند كه احمدی نژاد رییس جمهور شود ولی قالیباف باید بیاید كه سپر بلای احمدی نژاد بشود تا موافقان هاشمی به سراغ قالیباف می روند و او را مورد حمله قرار دهند و در نتیجه احمدی نژاد بالا بیاید، بنابراین قالیباف آمد و مطرح هم شد و دقیقا سپر بلای احمدی نژاد شد و احمدی نژاد رییس جمهور شد.

 استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: در این جریان مشاهده كردیم كه براثر فریبكاری یك واسطه احمدی نژاد و قالیباف با هم به مشكل خوردند و كار داشت خراب می شد چون اولویت ما در آن زمان این بود كه به هیچ وجه هاشمی رأی نیاورد جلسه ای گذاشته شد تا ببینیم قضیه چیست كه مشاهده كردیم در آن جلسه مشایی هم آمده است(كه زورمان نرسید مشایی را بیرون كینم)، احمدی نژاد گفت شما بازی خورده اید، قالیباف را هاشمی آورده است در حالی كه این برای ما خیلی عجیب بود(چون می دانستیم كه قالیباف را خود ما جلو آورده ایم) و بعد متوجه شدیم همه این حرف ها القائات مشایی است و متوجه شدیم احمدی نژاد فانی در مشایی شده است.

 وی متذكر شد: مشایی از اول جلسه تا آخر جلسه اگر حرف نمی زد، ذكر می گفت ولی در یك جا از هاشمی غیبت كرد و برای ما تعجب بود فردی كه نماز سه ساعته می خواند چرا حاضر شده غیبت كند.

 حجت الاسلام طائب گفت: مشایی مرتاضی با ظاهر دینی است؛ اخبار غیبی می گوید و تحقق هم پیدا می كند؛ در این مدت زمانی كه مشایی با احمدی نژاد بوده است القائات بسیار وحشتناكی به احمدی نژاد داشته است (مخصوصا این كه بعضی از سخنان خود را منتسب به امام زمان می كرده است) و این كه احمدی نژاد چه كار بكند و چكار نكند و احمدی نژاد هم تبعیت می كند چون فكر می كند كه مشایی با امام زمان مرتبط است ( به جهت این كه اخبار غیبی می گوید و محقق می شود).

 وی با اشاره به دورانی كه مشایی رییس سازمان گردشگری شده بود، گفت: سازمان گردشگری جاسوس خانه بود ولی هیچ كدام از معاون ها توسط مشایی عوض نشد، یكی از معاون های مشایی كه با ما نسبت داشت نقل می كرد «مشایی آدم عجیبی است نخست وزیر هند به مشایی وقت داد تا مشایی با او ملاقات كند در حالی كه كمتر كسی می تواند با نخست وزیر هند ملاقات كند» او نقل می كرد «هنگام ملاقات، نخست وزیر هند در برابر مشایی مؤدب نشسته بود تا مشایی سخن بگوید ـ نخست وزیر هند از ماسون های بزرگ منطقه است».

 رییس قرارگاه عمار با بیان این كه دشمن مشایی را برای شكست جریان اصولگرا فرستاده است، تصریح كرد: دشمن مشایی را به گونه ای هدایت می كند كه اخباری غلط به احمدی نژاد بدهد زیرا احمدی نژاد تابلوی امام زمان(عج) را برداشته است و اگر این پرچم زمین بخورد انقلاب اسلامی نابود می شود.

 وی  مهم ترین هدف و مأموریت مشایی را زمین زدن جریان اصولگرا و شخص احمدی نژاد دانست و گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی از این امر به صورت جامع اطلاع داشتند و توانستند احمدی نژاد را كنترل كنند و رهبری می دانستند كه احمدی نژاد امید اصولگراست، لذا رهبری در چهار سال اول سپر بالا شدند و توانستند به راحتی جریان را در داخل و خارج كنترل كنند تا مشایی موفق نشود.

 حجت الاسلام طائب اذعان داشت: در چهار سال دوم مشایی نزدیك احمدی نژاد شد و گفت تو دولت ظهوری و ظهور در زمان تو تحقق پیدا می كند و سپس گفت مجلس ضد ظهور است و باید عوض شود، و هر وزیری كه با مشایی زاویه پیدا می كرد سریع آن ها را به جهت این كه مانع ظهور بود، بركنار می نمود و احمدی نژاد هم تاوان همین كار را با تخریب آبروی متكی جلوی كفار داد.

 وی اظهار داشت: آن روزی كه متكی بركنار شد احمدی نژاد در یك شب مأموریتش را از دست داد و هنگامی كه سید حسن نصرالله متوجه خانه نشین شدن احمدی نژاد شد دستور داد تمام عكس های احمدی نژاد را جمع كردند و دیگر حزب الله اسمی از احمدی نژاد نیاورد.

استاد حوزه و دانشگاه خاطرنشان كرد: در زمان خانه نشینی احمدی نژاد، چون روز های دوشنبه با رهبری دیدار دارد، نزد مقام معظم رهبری می رود، هنگامی كه خدمت ایشان رسیده بود گفته بود كه بگویید مصلحی استعفا دهد، رهبری به احمدی نژاد گفته بودند كه به صلاح تو نیست مصلحی استعفا دهد و احمدی نژاد گفته بود استعفا می دهم، رهبری به او گفته بودند كه هر طور صلاح می دانید عمل كنید، ولی با خود گفته بود كه من دولت ظهورم و نباید كنار بروم اگر بخواهم بمانم باید با مصحلی كنار بیایم ودوباره مجبور شده بود به هیئت دولت بازگردد. اما این خانه نشینی دو متیجه داشت، نخست این كه محبوبیت احمدی نژاد به شدت كاهش پیدا كرد و دیگری این كه مشایی منفور ترین آدم در ایران شناخته شد.

وی در پایان اظهار داشت: امروز مشایی نفوذی یهود است، قضیه اصلی این است كه می خواستند ما را از جریان بین الملل (بیداری اسلامی) غافل كنند و ملت بار انقلاب را زمین بگذاریم، لذا مسأله اصلی آن ها غافل سازی ملت ایران است.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۸
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۹
ماسال
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۳
2
12
جناب ابوبکر در نظر برادران هم وطن اهل سنت مورد احترام و تکریم هستند و با این لهن از ایشان سخن گفتن باعث جریهه دار شدن آنها خواهد شد / ما نیز انتظار داریم به کسانی که مورد احترام ما شیعیان هستند کسی خدای نکرده حرف خلافی نسبت ندهد / آقای انتخاب بهتر بود این دوخط را حذف میکردید به گفته مقام معظم رهبری ( نقل به مضمون و برابر برداشت شخصی ) این سخنان آب در آسیاب یهود ریختن است و امروزه هم به هیچ کس نمیشود اطمینان کرد
يك اهل سنت
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۰۲ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۴
2
9
امام خميني گفته اند كساني كه بين شيعه و سني اختلاف مي اندازند نه سني هستند نه شيعه.
ناشناس
|
PORTUGAL
|
۰۱:۴۵ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۴
0
7
اين يعني چه؟
استاد حوزه و دانشگاه خاطرنشان كرد: در زمان خانه ...
استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: در این جریان....
استاد حوزه و دانشگاه خاطرنشان كرد: در این جلسات....
استاد حوزه و دانشگاه با یادآوری جریان نفوذی یهود،....
استاد حوزه و دانشگاه در ادامه با بیان این...
اعتراف
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۷:۵۱ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۴
0
4
دوستان توجه کنند به این جمله که در سال دوم ریاست جمهوری خاتمی حزب اله به فکر افتاد و در جلسه گروه 13 نفره ، احمدی ، فدایی ، توکلی ،... و یک نماینده از تلویزیون حضور داشت.اعتراف به اینکه از سال دوم ریاست جمهوری خاتمی این گروه و حامیان آنها به همراه صدا و سیما سعی در تضعیف دولت خاتمی داشتند.به راستی که زمان همه چیز را مشخص می کند !!!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۴۹ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۴
3
5
ابوبکر هم یک مسلمان بود درست نیست با اسم یکی که برادران اهل تسنن ما به آن احترام میگذارند بی احترامی شود .فردا اگر اختلاف افتاد نگید کی بود کی نبود که بی احترامی کرد آقای طائب
معلم
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۴۵ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۴
2
6
وقتی رهبر انقلاب توهین به همسر پیامبر ( عایشه) که علیه علی (ع) شمشیر کشید و جنگ براه انداخت را حرام می داند ، شما چگونه به خود اجازه می دهید به خلیفه اول اهل سنت ، توهین کنید؟ آن هم در این شرایط وانفسا که بیگانگان منتظر بزگنمائی چنین سخنان وهن آلود و وحدت شکن هستند متاسفانه حتی این سخن مخالفت آشکار با طرح دشمن شکن وحدت شیعه و سنی دارد که تئوریسین آن یعنی امام راحل (ره) با آن پوزه بیگانگان و تجزیه طلبان اوائل انقلاب را به خاک مالید
سخنان نپخته و ندانم کاری های بسیاری از این آقایان که عنوان استاد حوزه و دانشگاه را هم با خود دارندولی از مسائل سیاسی جهان چیزی بارشان نیست ، بازتاب
منفی وزیان بخشی برای انقلاب و نظام دارد که جبران آن بهمین سادگی ها ممکن نیست. نمونه دیگر ضعف سخنان ایشان، مسلمان دانستن سرخپوستان امریکا به استناد گفته یک نویسنده فرانسوی است در حالی که نه مسجدی و نه معبد اسلامی ئی
ونه آثار فرهنگ و تمدن اسلامی در سر زمین های آنان دیده شده و حتی معتبر ترین کتاب در این موضوع یعنی تاریخ تمدن ویل دورانت ، این مسئله را تائید نمی کند بعلاوه ، هنوز سرخ پوستان فراوان در قاره امریکا زندگی می کنند که بازماندگان همان سرخ پوستان سابق اند که هیچکدامشان مسلمان نیستد . این استدلال های ضعیف ، نه اعتباری علمی برای گوینده بهمراه دارد و نه یک انسان آکاه آن را می پذیرد البته این اقا باید بداند ، عنوان های علمی و مقام های بر جسته، مجوز دخول به مباحث غیر مرتبط را به هیچ انسان خردمند نمی دهد بر همین اساس فرمودند :
یا سخن دانسته گو ای مرد عاقل یا خموش
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۴
2
5
خداییش این قضیه مسلمان بودن سرخپوستا جالب بود......
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۴
2
1
سخنان ایشان در زمینه انتخاب احمدی نژاد به رییس جمهوری روشن کننده بود.
ولی قضاوتش درباره مشایی نوعی فریبکاری بود
نظرات بینندگان