کد خبر: ۳۰۵۸۵
تاریخ انتشار: ۱۰ : ۰۶ - ۱۴ تير ۱۳۹۰

مردان از اتومبيل خود بهتر از سلامتي‌شان مراقبت مي‌كنند

آيا تا به حال به اين نتيجه رسيده‌ايد كه اكثر مردها اتومبيل‌هايشان را بيشتر از خودشان دوست دارند. اگر اين طور تصور مي‌كنيد خوب است بدانيد كه نتايج يك بررسي جديد اين ارتباط را تاييد مي‌كند. در يك نظرسنجي بي‌سابقه معلوم شده است كه تقريبا 70 درصد از مردان آمريكايي اعتراف كرده‌اند كه براي آنها مراقبت از ماشينهايشان راحت‌تر از مراقبت از وضعيت سلامتي‌شان است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
ایسنا نوشت: آيا تا به حال به اين نتيجه رسيده‌ايد كه اكثر مردها اتومبيل‌هايشان را بيشتر از خودشان دوست دارند. اگر اين طور تصور مي‌كنيد خوب است بدانيد كه نتايج يك بررسي جديد اين ارتباط را تاييد مي‌كند. در يك نظرسنجي بي‌سابقه معلوم شده است كه تقريبا 70 درصد از مردان آمريكايي اعتراف كرده‌اند كه براي آنها مراقبت از ماشينهايشان راحت‌تر از مراقبت از وضعيت سلامتي‌شان است.


همچنين 40 درصد از اين مردان شركت كننده در نظر‌سنجي اظهار كردند كه به مسائل مربوط به اتومبيل‌شان بيشتر از موضوعاتي كه به سلامتي آنها مربوط مي‌شود، اهميت داده و رسيدگي مي‌كنند.

 بيزينس ويك در گزارشي در اين باره آورده است تري لابونته يكي از 50 راننده برتر آمريكا در انجمن ملي اتومبيلراني NASCAR و سخنگوي برنامه ملي راه‌اندازي شده از سوي شبكه سلامت مردان و شركت داروسازي آزمايشگاه‌هاي آبوت به منظور تشويق مردان براي مراجعه بيشتر به پزشك و توجه بيشتر به سلامتي خود در بيانيه‌اي تاكيد كرد براي بسياري از مردان كنترل دائمي و رسيدگي به اتومبيل شخصي‌شان خيلي راحت‌تر از چكاپ سلامتي آنهاست. در اين نظرسنجي 501 مرد 45 تا 65 ساله حضور داشته‌اند.

نظرات بینندگان