کد خبر: ۳۰۶۱۷
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۰۱ : ۱۳ - ۱۴ تير ۱۳۹۰

دستگیری 102 اراذل اوباش سابقه دار

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری 102 اراذل اوباش سابقه دار و شناخته شده پایتخت خبر داد و گفت: در عملیات بامداد امروز پنج زن نیز دستگیر شدند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری 102 اراذل اوباش سابقه دار و شناخته شده پایتخت خبر داد و گفت: در عملیات بامداد امروز پنج زن نیز دستگیر شدند.

سردار حسین ساجدی نیا در گفتگو با مهر اظهار داشت: مرحله دوم طرح امنیت محله محور به منظور برخورد قاطع با اراذل و اوباش پایتخت بامداد امروز در 375 محله به اجرا در آمد.

وی افزود: در این طرح که تا ساعت 2 بامداد  امروز به طول انجامید 102 نفر از اراذل و اوباش شناخته شده پایتخت که اقدام به عربده کشی، شرارت، توزیع مواد مخدر، قمه کشی و زورگیری کرده بودند دستگیر شدند. همچنین از پاتوق این افراد مقادیر قابل توجهی مواد مخدر،مشروبات الکلی، سی دی مستهجن،سلاح سرد و گرم کشف شد.

ساجدی نیاتصریح کرد: 97 نفر از دستگیر شدگان مرد و پنج نفر نیز زن هستند. این افراد پس از بازجویی و جمع آوری مستندات به مرجع قضایی معرفی می شوند که براساس هماهنگیهای انجام شده، مرجع قضایی برخورد سختی با این افراد می کند.

رئیس پلیس تهران از شناسایی تعدادی از اراذل و اوباش در قهوه خانه خبر داد و گفت: تعدادی از دستگیر شدگان عملیات بامداد امروز در قهوه خانه هایی که به عنوان پاتوق از آنها استفاده می کردند شناسایی و دستگیر شدند.

وی با اعلام تداوم اجرای طرح برخورد با اراذل و اوباش اظهار داشت: این طرح تعطیل شدنی نیست و طی شبهای آینده بار دیگر با اراذل و اوباش به نام و سطح یک برخورد می شود.

ساجدی نیا با اشاره به استقبال خوب مردم از برخورد پلیس با اراذل و اوباش تاکید کرد: در طول اجرای طرح بامداد امروز بسیاری از شهروندان ضمن تماس با 110 علاوه بر تشکر و قدردانی،آدرس اراذل واوباش را به پلیس اعلام کردند.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
شهروند
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۴
1
0
سلام،نیروئی انتظامی تشکر،تشکر. کاش صدا و سیماو رسانه های ما ازجنایات و اعمال کثیف این افراداز خدا بیخبربیشتر برنامه تهیه کند تامردم بیشتر به این افرادشناخت داشته باشند و به ارزش کار پرسنل زحمتکش نیروئی انتظامی واقف بشند.
ناشناس
|
CANADA
|
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۶
0
0
زیاد جوگیر نشو داداش.
نظرات بینندگان