کد خبر: ۳۰۶۳۹
تاریخ انتشار: ۳۵ : ۱۴ - ۱۴ تير ۱۳۹۰

منتظري: افزايش مراجعات مردم به ديوان عدالت اداري

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
رئیس دیوان عدالت اداری گفت : روز به روز شاهد افزایش مراجعات مردم به دیوان عدالت اداری هستیم .

به گزارش انتخاب ، حجت‌الاسلام و المسلمین منتظری در مراسم آغاز عملیات اجرایی احداث ساختمان جدید دیوان عدالت اداری در منطقه 5 شهرداری افزود : اقدامات اولیه این ساختمان در دوره ریاست آقای رازینی ، رئیس سابق دیوان عدالت اداری انجام شد و با حضور اینجانب در دیوان نیز در اولویت کارها قرار گرفت .

وی اضافه کرد : بر اساس مذاکراتی که با شهرداری تهران داریم امیدواریم بتوانیم با همکاری بیشتر این طرح را زودتر به اتمام برسانیم.

رئیس دیوان عدالت اداری با بیان اینکه به دلیل برخی مشکلات موجود در دیوان ،‌مردم هنگام مراجعه با مشکل مواجه می شوند گفت : از لحاظ مکان و امکانات در مضیقه هستیم و برای اینکه بتوانیم بخشی از مشکلات موجود را برطرف کنیم ، شهرداری تهران ساختمانی نزدیک ساختمان فعلی دیوان عدالت اداری را در اختیار ما گذاشت.

وی افزود : هم اکنون در شش ساختمان غیر مرتبط مختلف اما نزدیک به هم مستقر هستیم و همین امر مردم را هنگام مراجعه به دیوان با مشکل مواجه می‌کند .

منتظری گفت : روز به روز شاهد افزایش مراجعات مردم به دیوان عدالت اداری هستیم و به طور متوسط روزی هزار مراجعه‌کننده به دیوان داریم که با این شرایط نمی‌توانیم خدمت‌رسانی مناسبی به آنها داشته باشیم.

وی افزود : با توانمندی که از شهرداری تهران در تسریع اجرای طرح‌ها مانند تونل توحید و بوستان ولایت شاهد هستیم انتظار داریم در اجرای این طرح هم تسریع صورت گیرد.

منتظری اضافه کرد : براساس قراردادی که داریم امیدواریم در مدت یک و نیم تا دو سال در ساختمان جدید مستقر شویم .

وی گفت : از ‌وزیر مسکن که در انتقال این زمین به دیوان عدالت اداری و خرید ان کمک و نیز از شهردار تهران که از این کار استقبال کردند و همه مساعدت‌های ممکن را با دیوان عدالت اداری انجام دادند ، سپاسگزارم.
نظرات بینندگان