کد خبر: ۳۰۷۳۴
تعداد نظرات: ۴ نظر
تاریخ انتشار: ۴۴ : ۱۱ - ۱۵ تير ۱۳۹۰

بادامچیان: افراد منتسب به جریان انحرافی از سوی شورای نگهبان تائید نمی شوند

اسدالله بادامچیان، نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر و قائم مقام حزب موتلفه در گفتگو با اعتدال، گفت: افراد منتسب به جریان انحرافی و یا کسانی که در لیست مورد حمایت این جریان قرار داشته باشند ، از سوی شورای نگهبان تائید نمی شوند ، چرا که در مساله صلاحیت نمایندگان دو شیوه داریم، اول احراز عدم صلاحیت و دوم احراز صلاحیت است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
اسدالله بادامچیان، نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر و قائم مقام حزب موتلفه در گفتگو با اعتدال، گفت:  افراد منتسب به جریان انحرافی و یا کسانی که در لیست مورد حمایت این جریان قرار داشته باشند ، از سوی شورای نگهبان تائید نمی شوند ، چرا که در مساله صلاحیت نمایندگان دو شیوه داریم، اول احراز عدم صلاحیت و دوم احراز صلاحیت است.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس افزود: عدم صلاحیت این است که کسی در داد گاه قانونی محکوم یا سن و شرایط قانونی نداشته باشد که طبعا واجد صلاحیت نمایندگی نیستند و در عدم احراز صلاحیت هم این گونه است که مجلس به عنوان جایگاه  اصلی کشور که در راس امور است و اسرار مملکت در آن است؛ افراد ناشناخته و کسانی که دارای شک و شبهه باشد، صلاحیت نمایندگی در دز آن را مسلما ندارند و اینجا می گویند که شخص عدم احراز صلاحیت شد.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی تایید کرد: جریان انحرافی و اشخاص منحرف به برکت نگهبانی شورای محترم نگهبان نمی توانند وارد مجلس شوند.

بادامچیان در خاتمه گفت: اگر به صورت پنهانی و مخفی هم عناصری از این جریانی وارد مجلس شوند، نمایندگان در تصویب اعتبارنامه ها دقت خواهند کرد، اعتبارنامه آنان تصویب نخواهد شد.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۵
0
2
شما نگران خودت باش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۵
0
2
چه میکنه این عشق به خدمت !واقعا اعصاب آدم رو به هم میریزه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۵
0
3
خوب این که بدیهی و معلومه!! ماشاله انقدر از این جریانهای بد و خیلی بد زیاد شده از دست و حافظه و مخیله مردم عادی در رفته!! شما مابقی رو اعلام کنید!!
ناشناس
|
United States
|
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۵
0
3
حزب باد چطور ؟؟
نظرات بینندگان