arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۰۷۶۸۸
تاریخ انتشار: ۲۲ : ۲۲ - ۰۸ آذر ۱۳۹۵

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی، ایران را تهدید کرد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی در گفت‌وگو با یک روزنامه سعودی، ایران را تهدید کرد که به فکر ماجراجویی علیه این رژیم نباشد و از حوادثی که در جنگ‌های اسرائیل بر سر دشمنان آمده، درس بگیرد.
 
به گزارش انتخاب، «موتی آلموز» سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی روز دوشنبه طی اظهاراتی غیرمسئولانه جمهوری اسلامی ایران را مستقیما تهدید کرده و مدعی شد ایران باید از نبردهای قبلی اسرائیل درباره قدرت ارتش آن درس بگیرد.
 
وی در گفت‌وگو با روزنامه سعودی «ایلاف» ضمن ادعای اینکه ایران را نباید بعنوان تهدید درنظر گرفت، اظهار داشت تهران بعد از توافق هسته‌ای با قدرت‌های جهانی به‌هیچ‌وجه میانه‌رو نشده است.
 
سخنگوی ارتش رژیم اسرائیل گفت: «ایران تغییری نکرده است، نه قبل از توافق هسته‌ای و نه بعد از آن. اهداف آن مانند قبل باقی مانده است از جمله باز کردن جای پا در منطقه و سوزان نگه داشتن آتش جنگ در آن... ما آن را می‌دانیم و با آن نیز مواجه شده‌ایم.»
 
ایران باید از (سرنوشتی که بر سر) «غزه» آمده درس گرفته و ببیند چگونه حملات راکتی و تونل‌کنی به اسرائیل، سه جنگ هوایی را در سال‌های اخیر برای غزه به ارمغان آورده و بخش زیادی از این سرزمین را نابود کرد.
 
به نوشته پایگاه خبری «تایمز اسرائیل» ریاض که تهران را بعنوان یک تهدید منطقه‌ای بزرگ می‌بیند، یکی از چندین کشورهای سنّی است که برای مقابله با توافق هسته‌ای به اسرائیل روی آورده است.
 
درپی تلاش برای گرم کردن روابط اسرائیل و عربستان سعودی، روزنامه ایلاف با مقامات مختلف اسرائیلی از جمله ژنرال‌های ارتش، وزیران کابینه، نمایندگان کنست و دیپلمات‌های این رژیم مصاحبه‌هایی را انجام داده است.
منبع: فارس
نظرات بینندگان