arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۰۸۲۱۴
تاریخ انتشار: ۳۳ : ۲۱ - ۱۱ آذر ۱۳۹۵

ذوق مرگ شدن نوجوان آمریکایی از حرکت جدید ترامپ! +عکس

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 پایگاه آمریکایی هافینگتون پست (Huffington Post) با انتشار گزارشی تحت عنوان "چه حسی دارد که در 16 سالگی، رئیس جمهور توییت شما را بازنشر دهد؟" به بازنشر توییت یک نوجوان 16 ساله توسط رئیس جمهور جدید آمریکا پرداخته است؛ موضوعی که این نوجوان آن را باورنکردنی می خواند.

به گزارش انتخاب؛ «در حالی که دونالد ترامپ در حال سخنرانی آتشین خود در شبکه سی ان ان بود، یک نوجوان دبیرستانی 16 ساله کالیفورنیایی به نام "ست مورتون" خطاب به "جف زلنی" (Jeff Zeleny) خبرنگار ارشد این شبکه در تویتتر خود نوشت: "شما شواهد معتبری مبنی بر اینکه دونالد ترامپ از تقلب در انتخابات ضربه ندیده است در اختیار ندارید [آنوقت از رای آوردن ترامپ با تقلب سخن به میان می آورید]. شرم آور است! گزارشگر بد."

دونالد ترامپ، رئیس جمهور منتخب، این توییت را بازتوییت کرده است. "مورتون" در این رابطه به هافینگتون پست گفت که این "تجربه ای باورنکردنی" برای من بود. روز بعد وقتی به مدرسه رفتم، همکلاسی هایم دور من جمع شدند و قبل از آنکه بتوانم چیزی بگویم در ازدحام آن ها و دیگر دانش آموزانی که آن ها را نمی شناختم قرار گرفتم و همه آن ها به من تبریک گفتند.»

به گزارش جام نیوز، این نوجوان کالیفرنیایی در ادامه می گوید: «معلمان من ابتدا نسبت به این مطلب مظنون بودند و بسیاری از آن ها این موضوع را باور نمی کردند اما پس از بررسی آن در اینترنت شگفت زده شدند.»
 
ذوق مرگ شدن نوجوان آمریکایی از حرکت جدید ترامپ! +عکس 
نظرات بینندگان