arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۰۸۲۹
تاریخ انتشار: ۲۲ : ۱۲ - ۱۶ تير ۱۳۹۰

سیامک انصاری: قهوه تلخ را یك كمدی سیاسی نمی‌دانم

سیامك انصاری با تاكید بر اینكه كماكان معتقد است قهوه تلخ یكی از موفق‌ترین كارهای این گروه است، گفت : فكر می‌كنم این كار حتی به نسبت كارهای قبلی خود آقای مدیری قطعا كار بهتری است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
سیامك انصاری با تاكید بر اینكه كماكان معتقد است قهوه تلخ یكی از موفق‌ترین كارهای این گروه است، گفت : فكر می‌كنم این كار حتی به نسبت كارهای قبلی خود آقای مدیری قطعا كار بهتری است.

به گزارش اعتماد، وی درباره فروكش كردن تب قهوه تلخ در بین مخاطبان ، گفت :این مساله هیچ ارتباطی به كیفیت سریال ندارد و به پخش نامنظم كار برمی‌گردد. در این كار سلسله عوامل زنجیره‌واری دخالت دارند كه ما فقط در بخش تولید آن دخالت داریم. شما تا به حال تحقیق كرده‌اید كه ببینید قهوه تلخ وقتی از اینجا بیرون می‌رود با چه مشكلاتی روبرو می‌شود و چرا پخش‌اش عقب می‌افتد؟ یك بخشی از موفقیت این كار به ما برمی‌گردد و ما تا آنجا كه خودمان فكر می‌كردیم انرژی كامل گذاشتیم و كار با كیفیت بالا تحویل دادیم. مهم‌ترین اتفاقی هم كه افتاده این است كه امروز قهوه تلخ در سبد كالاهای مردم قرار گرفته است. اگر هم افتی وجود دارد، زیر سایه این اتفاق بزرگ قرار می‌گیرد.

بازیگر نقش مستشار در ادامه افزود به هیچ وجه قهوه تلخ را یك كمدی سیاسی نمی‌دانم .

وی در پاسخ به این سوال كه «به نظر می‌آید در جامعه سیاست‌زده ما مردم به شوخی‌های سیاسی و كمدی‌هایی با موضوعات روز بیشتر می‌خندند. نمونه‌اش سریال «نون وریحون » فرزاد موتمن كه اگرچه كار خیلی موفقی نبود، اما تنها شوخی‌های سیاسی‌اش بود كه در بین مردم خیلی گل كرد. آیا قهوه تلخ كه با سد ممیزی تلویزیون هم روبرو نیست، دست روی همین نقطه حساس نگذاشته است؟ » ، تصریح كرد : نه!


انصاری در پاسخ به سوالی مبنی بر اینكه آیا می‌شود بازیگران را عضوی از جامعه روشنفكری دانست؟ ، گفت : مگر ایران جریان روشنفكری دارد؟ دقیقا منظور شما چه كسانی هستند؟ می‌توانید یك نفر را در سینما به عنوان نماینده روشنفكری مثال بزنید؟ به هر حال جریان روشنفكری در هر جریان هنری باید یك نماینده‌یی‌ داشته باشد دیگر.

وی افزود : من ترجیح می‌دهم كار خودم را بكنم. كدام بازیگر متعلق به جریان روشنفكری است؟ بازیگری كه كارگردان دارد نقش را برایش توضیح می‌دهد و او دارد با سه تا موبایل اس‌ام‌اس می‌دهد و همین بازیگر تبدیل می‌شود به استار سینما؟ بازیگری كه روی كار خودش تمركز ندارد؟ یا بازیگرانی كه جلسات دورخوانی فیلمنامه‌هایشان تبدیل می‌شود به یك جلسه خاله زنكی كه همه پشت سر این و آن حرف می‌زنند. ما داریم درباره چی حرف می‌زنیم؟
نظرات بینندگان