arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۰۸۶۳۷
تاریخ انتشار: ۴۵ : ۱۰ - ۱۴ آذر ۱۳۹۵

رئال زیدان در یک‌قدمی ثبت رکوردی جدید

الکلاسیکو دیشب، سی‌و‌سومین بازی بدون باخت کهکشانی‌ها در تمامی رقابت‌های این فصل بود که یک بازی بدون باخت بیشتر از رئال مادرید کارلو آنچلوتی در فصل 15-2014 است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

کهکشانی‌ها با فرار از شکست در خانه بارسلونا در آستانه ثبت رکوردی جدید قرار گرفتند.

به گزارش انتخاب، تساوی یک - یک شب گذشته (شنبه) رئال مادرید در ال‌کلاسیکوی خارج از خانه نه تنها به این تیم برای شکستن رکورد شکست ناپذیری رئال کارلو آنچلوتی کمک کرد، بلکه آن را در آستانه تکرار طولانی‌ترین روند شکست‌ناپذیری به ثبت رسیدن در تاریخ باشگاه رئال مادرید قرار داد.

این سی‌و‌سومین بازی بدون باخت کهکشانی‌ها در تمامی رقابت‌های این فصل بود که یک بازی بدون باخت بیشتر از رئال مادرید کارلو آنچلوتی در فصل 15-2014 است.

حالا زیزو و مردانش چشم به رکوردی دارند که رئال مادرید تحت هدایت لئو بن‌هاکر برجای گذاشت. تیم این مرد هلندی سال 1989 سی‌وچهار بازی متوالی تن به شکست نداد که تا به امروز طولانی‌ترین روند شکست ناپذیری باشگاه رئال مادرید محسوب می‌شود.

به این ترتیب رئال مادرید با نباختن به دورتموند در بازی خانگی که چهارشنبه این هفته در آخرین دور از دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا دارد، می‌تواند رکورد بن‌هاکر را تکرار کند. در صورتی که این اتفاق رخ دهد، زیزو یکشنبه هفته آینده در لالیگا برابر دپورتیوولاکرونیا این فرصت را دارد تا به رکورددار طولانی‌ترین روند شکست ناپذیری در تاریخ باشگاه رئال مادرید تبدیل شود.

آخرین باخت کهکشانی‌ها ششم آوریل برابر ولفسبورگ در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان فصل گذشته بود.
منبع: تسنیم
نظرات بینندگان