arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۰۹۰۳
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۰۱ : ۱۴ - ۱۷ تير ۱۳۹۰

مایلی کهن: به استیلی امر و نهی نمی کنم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
مدیرفنی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «ما داشتیم مدیرانی که به دلیل درخشش تیم ملی در سال 96 مهدوی کیاها، دایی‌ها و باقری‌ها را به اروپا فرستادند اما وقتی رفتند آجر روی آجر نگذاشته بودند و حتی یک برگ از پرسپولیس باقی نمانده بود اما امروز پرسپولیس، یک جا و زمین و امکانات خوب دارد». 

به گزارش انتخاب به نقل از مهر، محمد مایلی کهن با بیان این مطلب افزود: «به هرحال بعد از صحبت‌هایی که با مسئولان باشگاه پرسپولیس طی روزهای اخیر داشتم، در نهایت مسئولیت مدیریت فنی تیم پرسپولیس به من واگذار شد و در خدمت این باشگاه خواهم بود».

وی در پاسخ به این پرسش که "چرا در نشست روز چهارشنبه کانون پیشکسوتان پرسپولیس شرکت نکردید و آیا شما با آقای کاشانی هستید یا پیشکسوتان پرسپولیس؟"، گفت: «من نمی دانم منظورتان از این سئوال چیست. یعنی هر فردی این ور باشد، مخالف طرف مقابل است و بالعکس. نه اینطور نیست».

مدیرفنی تیم فوتبال پرسپولیس افزود: «آقای سعید ترابی روز دوشنبه با من تماس گرفت و عنوان کرد که روز سه شنبه آقای پروین با شما تماس می گیرد که همچنین تماسی حاصل نشد و من هم به هر حال در جلسه روز چهارشنبه حضور پیدا نکردم».

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در واکنش به نشست روز چهارشنبه کانون پیشکسوتان این باشگاه گفت: «پیشکسوت معنای خاص خود را دارد. فکر می کنم کسی که شش ماه یا یک سال در پرسپولیس بوده و یا حتی در این تیم بازی نکرده است که نمی تواند پیشکسوت این باشگاه باشد اما در جلسه‌ای که برگزار شد تا جائیکه من اطلاع دارم از اینگونه افراد زیاد بوده است. اینها تا اندازه‌ای تضاد دارد با آنچه عنوان می شود».

مایلی کهن که با برنامه ورزش و مردم گفتگو می کرد افزود: «تا آنجائی که من می دانم و در این مدت که با آقای کاشانی صحبت کردم، هرگونه که قانون حکم کند باید همانگونه عمل شود. آقای کاشانی نیز همین تاکید را دارد و می گوید که قانون باید اجرا شود».

وی با تاکید بر اینکه قصد تعریف از حبیب کاشانی را ندارد، افزود: «من نه رفیق کاشانی هستم و نه با ایشان دوست بودم. حتی در مقاطعی از ایشان انتقاد هم کردم».

مدیرفنی تیم فوتبال پرسپولیس ضمن یادآوری اینکه همیشه به دنبال بیان حقایق بوده است، افزود: «ای کاش ورزشگاه شهید درفشی‌فر که نام بزرگی را دارد پیش از این می دیدید و امروز هم از این ورزشگاه بازدید می کردید و متوجه می شدید مجهز به چه امکاناتی شده است».

وی با تاکید براینکه مدیریت باشگاه پرسپولیس به دلیل تجهیز ورزشگاه درفشی فر شایسته تحسین است، افزود: «ما داشتیم مدیرانی که به دلیل درخشش تیم ملی در سال 96 یکسری ترانسفرها در فوتبال ایران داشتند و مهدوی کیاها، دایی‌ها و باقری‌ها را به فوتبال اروپا فرستادند اما وقتی رفتند آجر روی آجر نگذاشته بودند. حتی یک برگ از پرسپولیس باقی نمانده بود اما امروز پرسپولیس، یک جا و زمین و امکانات خوب دارد».

مایلی کهن در ادامه مدعی شد در این رابطه از فرد خاصی نام نبرده است و در خصوص ساختمان‌هایی که در زمان مدیریت محمد دادکان بر فدراسیون فوتبال برای دو باشگاه استقلال و پرسپولیس خریداری شد، گفت: «خدا پدر دکتر دادکان را بیامرزد، آن دو ساختمان را ایشان خرید منتهی از محل پول این دو باشگاه».

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس خاطر نشان کرد: «بنده در واقع به نوعی مشاوره دهنده به آقای استیلی هستم و به ایشان کمک می کنم. اگر آقای استیلی از من کمک بخواهد، من در خدمتم و در برخی موارد هم من به ایشان کمک فکری خواهم داد. اینکه ایشان بخواهد این کمک و مشاوره را بپذیرد، خودش مختار است. این نیست که من به آقای استیلی امر و نهی کنم».

مایلی کهن با بیان این جمله که هر حرفی بزند، عمل می کند، گفت: «آبدارچی بودن در پرسپولیس هم افتخار است و شکی در این نیست. بنده را در یک مقطع عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس کردند، احساس کردم نمی توانم به این باشگاه کمک کنم، از سمت خودم استعفا نه، کناره گیری کردم».

وی افزود: «تا روزی که احساس کنم می توانم به پرسپولیس کمک کنم، می مانم و روزی هم که احساس کنم نمی توانم کمک کنم، یقین بدانید، بدون هیچ حاشیه‌ای خواهم رفت».

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در ادامه مدعی شد طی سال‌های گذشته به هیچ عنوان از این تیم انتقاد نکرده است، گفت: «مایلی کهن شرافت خود را با هیچ چیز معامله نمی کند. اینکه الان من شده‌ام مدیرفنی و امروز نیمه پر لیوان را ببینم و دیروز نیمه خالی لیوان را می دیدم به هیچ عنوان درست نیست. این را من ثابت کرده‌ام».

مایلی کهن در خصوص عملکرد باشگاه پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات گفت: «ممکن است خریدهای یک تیم خیلی بزرگ، مناسب و هنگفت باشد اما تیم نتیجه نگیرد. اینکه یک باشگاه خریدهایش براساس احساس باشد با مشکل مواجه می شود. تراکم بازیکن خوب مشکلات عدیده به وجود می آورد».

وی با اشاره به اینکه تیم پرسپولیس در زمینه دفاعی مشکلات بیشتری داشته است، افزود: «این تیم در خط دفاعی محمد نصرتی را به خدمت گرفته و شیث رضایی هم برگشته است. علاوه بر اینها علی کریمی که یکی از نوابغ فوتبال ایران است به پرسپولیس اضافه شده است. اینها خریدهای بدی نبوده و تا پایان فصل نقل و انتقالات فرصت هست که می توانیم در این مدت نقاط ضعف تیم را برطرف کنیم».
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
پرسپولیسی واقع گرا
|
United States
|
۰۸:۱۴ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۸
0
0
با آمدن مایلی ، پرسپولیس ما رفتنی است !!
نظرات بینندگان