arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۰۹۳۹۵
تاریخ انتشار: ۳۰ : ۱۳ - ۱۸ آذر ۱۳۹۵

بازدید مدیرعامل بانک کشاورزی از اولین نمایشگاه بین المللی شیلات

بانک کشاورزی به عنوان مهم ترین نهاد مالی بخش کشاورزی در زمینه حمایت از شیلات و صنایع وابسته تا کنون گام های موثری را برای توسعه این بخش برداشته است که در تحقق برنامه های اقتصاد مقاومتی می توان به احداث وتوسعه طرح های پرورش ماهی در قفس، پرورش ماهیان خاویاری و صنایع تبدیلی این حوزه اشاره کرد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی صبح روز چهارشنبه هفدهم آذر ، با حضور در نمایشگاه بین المللی تهران از اولین نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان، غذاهای دریایی و صنایع وابسته IFEX2016 بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، دکتر شهید زاده در جریان این بازدیدکه روح الله خدارحمی و مسعودشریفات اعضای هیئت مدیره و مسعود زحمتکش مدیر امور حوزه مدیریت این بانک وی را همراهی می کردند، ضمن بازدید از نمایشگاه ، با حضور در غرفه برخی از شرکت ها و فعالان حوزه شیلات آبزیان با مدیران و کارشناسان این شرکت ها دیدار و گفت و کرد.

بر اساس این گزارش، بانک کشاورزی به عنوان مهم ترین نهاد مالی بخش کشاورزی در زمینه حمایت از شیلات و صنایع وابسته تا کنون گام های موثری را برای توسعه این بخش برداشته است که در تحقق برنامه های اقتصاد مقاومتی می توان به احداث وتوسعه  طرح های پرورش ماهی در قفس، پرورش ماهیان خاویاری و صنایع تبدیلی این حوزه اشاره کرد.

این گزارش می افزاید «اولین نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان، غذاهای دریایی و صنایع وابسته » به منظور تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و برای پیشبرد اهداف و دیدگاه های دولت تدبیر و امید و به استناد مجوز صادره از سازمان توسعه و تجارت ایران از 16 آذر در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برپا شد و تا نوزدهم همین ماه دایر خواهد بود

نظرات بینندگان