arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۰۹۸۴۰
تاریخ انتشار: ۱۳ : ۱۰ - ۲۱ آذر ۱۳۹۵

نقشه مسافر برای فرار از کرایه 800 هزار تومانی

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 حدود ساعت 14 چهاردهم آذر ماه جاری مأموران کلانتری 135 آزادی در جریان بازداشت یک متهم در پارکینگی حوالی میدان آزادی قرار گرفتند و به محل اعلام این خبر اعزام شدند.

به گزارش انتخاب؛ با حضور مأموران در پارکینگ مشخص شد مرد پنجاه و پنج ساله‌ (راننده خودرو پژو) توسط مرد بیست و هشت ساله‌ای به نام بهنام مسموم و بیهوش شده، کارگران پارکینگ از خروج بهنام از پارکینگ جلوگیری کرده و موضوع را به سامانه اورژانس و پلیس اعلام کرده‌اند همچنین مشخص شد راننده پژو توسط کادر اورژانس به بیمارستان لقمان منتقل شده است.

یکی از کارگران پارکینگ در اظهاراتش به مأموران گفت: مرد جوان (بهنام)، راننده پژو را مسموم و بیهوش، محتویات داخل یک فلاسک چای را خالی کرد و پس از شستن فلاسک قصد خروج از پارکینگ را داشت که اجازه ندادیم خارج شود.

بهنام توسط مأموران بازجویی شد و در اظهاراتش به مأموران گفت: من و همسرم شب گذشته از ایلام خودرو راننده پژو را به مقصد تهران دربست گرفتیم و قرار شد پس از رسیدن به تهران به راننده پژو 800 هزار تومان کرایه دهیم، صبح به تهران رسیدیم و من به راننده گفتم که پول همراهم نیست، باید به منزل بروم و پول بیاورم، راننده نیز مدارک و تلفن‌همراهم را گرو گرفت و قرار شد زمانی که برگشتم و پس از پرداخت کرایه مدارک و تلفنم را پس دهد، من همسرم را به منزل بردم و زمان برگشت به پارکینگ مقداری قرص «کلونازپام» تهیه کردم، این قرص مصرف همیشگی من است.

وی ادامه داد: قبل از رسیدن به پارکینگ مقداری نان و پنیر و فلاسک چای نیز تهیه کردم و در پارکینگ به این بهانه که قرار است یکی از دوستانم پول بیاورد، همراه با راننده مشغول خوردن صبحانه شدیم، در یک فرصت مناسب که راننده حواسش به من نبود، قرص «کلونازپام» را داخل لیوان چایی او ریختم و وی پس از خوردن چایی بیهوش شد.

با اعتراف بهنام به بیهوش کردن راننده پژو، وی توسط پلیس بازداشت و به اداره آگاهی منتقل شد همچنین این پرونده برای رسیدگی به شعبه پنجم دادسرای ناحیه 34 تهران ارسال شد.

شاکی این پرونده پس از مرخص شدن از بیمارستان با حضور در دادسرای ناحیه 34 تهران به علی وسیله ایرد موسی؛ بازپرس پرونده گفت: بهنام به این بهانه که چایی سرد می‌شود، لیوان را به من داد و من چایی نوشیدم، ناگهان سرم گیج رفت و پس از 48 ساعت بعد از اینکه چشمانم را باز کردم، خود را در بیمارستان لقمان دیدم.

متهم این پرونده که دارای سوابق کیفری از جمله سرقت، استعمال مواد مخدر، حمل غیر مجاز افشانه اشک‌آور، چاقو و... است با دستور بازپرس پرونده برای ادامه تحقیقات در اختیار مأموران اداره آگاهی قرار گرفته و بررسی‌های بیشتر در این رابطه ادامه دارد.
منبع: تسنیم
نظرات بینندگان