arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۱۰۸۲۲
تاریخ انتشار: ۲۴ : ۱۸ - ۲۵ آذر ۱۳۹۵

علی دایی در واکنش به ماجرای مسعود شجاعی: کجای دین گفته که باید در زندگی مردم کنکاش کنیم؟

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 تسنیم نوشت:سرمربی تیم فوتبال نفت گفت: شایسته پیروزی مقابل صبای قم بودیم.

علی دایی پس از برتری یک بر صفر نفت تهران مقابل صبای قم اظهار داشت: در نیمه اول هم تیم ما موقعیت داشت و هم تیم حریف. در نیمه دوم صبا به جز موقعیتی که حسن‌زاده داشت موقعیت خاصی روی دروازه ما به وجود نیاورد که آن هم آفساید بود. در مجموع ما شایسته پیروزی بودیم.

وی افزود: به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم که با جان و دل برای تیم بازی کردند. تیم ما موقعیت‌های زیادی داشت که به گل ختم نشد. تیمی که حاکم میدان بود و موقعیت‌های زیادی داشت ما بوده و شایسته این 3 امتیاز بودیم.

سرمربی نفت تهران در پاسخ به این سوال که به نظر شما چرا صبا در این فصل در اواخر جدول است، تصریح کرد: اولین مسئله این است که صبا هر سال مشکلات مالی دارد و این بدهی‌ها هر سال بیشتر می‌شود. فکر می‌کنم این تیم حدود 26 یا 27 میلیارد تومان بدهکار است. قم یکی از استان‌های مطرح کشور است و من مانده‌ام که چرا اینگونه اصلا می‌گذارند تیمداری کنند. آیا تیمداری برای مردم است؟ پس چرا فقط 100 نفر در ورزشگاه بودند؟ زمانی که تیم را به یک استان بیاورید حداقل تیم قوی بسازید که مردم مشتاق شوند که به ورزشگاه بیایند. اگر خدای ناکرده این تیم سقوط کند آیا حقش است؟ معضل اصلی اینجاست که مسئولین به صبا رسیدگی نمی‌کنند. شما بروید ببینید این تیم به اسم چه کسی است. متأسفانه فقط شعار می‌دهند. سال گذشته که من در این تیم بودم خیلی اذیت شدم اما با آن مشکلات تیم خوبی ساختیم. آیا توانستید یکی از بازیکنان خوب فصل گذشته را نگه دارید؟ چند نفر از آن بازیکنان ماندند؟

دایی اظهار داشت: تیمی که جابه‌جایی زیادی داشته باشد به همین مشکلات نیز دچار می‌شود. مسئولان قم به این باشگاه کمک کنند. مرفاوی با این همه مشکلات و بی‌توجهی‌ها تا همین جا هم کار بزرگی کرده است.

دایی در خصوص داوری این مسابقه تصریح کرد: ان‌شاءالله که داوری‌ها روز‌به‌روز بهتر شود و اشتباهات کمتری شاهد باشیم.

وی درباره سوال خبرنگاری درباره مصاحبه مسعود شجاعی خاطرنشان کرد: آنقدر فوتبال مشکل دارد که این مسائل نسبت به مشکلات اصلی فوتبال هیچ است. خودمان را نباید با مسائل کم اهمیت درگیر کنیم. شما درد جامعه را بفهمید. این همه دلالی و فساد حتی در تیم‌های بزرگ وجود دارد. اینها باید بررسی شوند. باید همه به هم کمک کنیم تا این مسائل برطرف شود و فوتبال به روند خود ادامه دهد. فوتبال ایران چقدر از لحاظ سخت‌افزار عقب است؟ شما بروید کمپ تمرینی رئال مادرید یا بارسلونا را ببینید؛ در استان قم چند زمین چمن مناسب دارید؟ فکر می‌کنم به جز زمین چمن (یادگار امام قم) هیچ زمین چمنی در قم نیست. پس باید در کویر بازی کنیم. این مسائل باید حل شود. اینکه ببینیم یک نفر مصاحبه کرد یا فلانی با یک نفر عکس انداخت اهمیت زیادی ندارد. کجای دین گفته که باید در زندگی مردم کنکاش کنیم. این همه علامه و آیت‌الله اینجاست بروید از آنها بپرسید. اگر در زندگی خیلی از افراد کنکاش کنید به ضرر خیلی‌هاست.

 

نظرات بینندگان